Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / IV Otwarte Mistrzostwa Złotoryi w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

IV Otwarte Mistrzostwa Złotoryi w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - 10/11/2009

7 listopada 2009 roku odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Złotoryi w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody już po raz trzeci, dzięki uprzejmości dyrektora Zbigniewa Gruszczyńskiego, odbyły się w sali kinowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Złotoryi.

Od godz. 12.00 odbywało się ważenie zawodników i wyliczanie współczynnika Wilks'a. O godz. 14.30 prezes Klubu Sportowego "OLAWS" Piotr Kocyła wraz z bratem Andrzejem Kocyła (VI-krotnym Mistrzem Polski) i Burmistrzem Miasta Złotoryja Ireneuszem Żurawskim dokonali oficjalnego otwarcia zawodów. Następnie przedstawieni zostali publiczności sędziowie oraz wytłumaczone zostały przepisy według, których przeprowadzone miały być zawody. W tym roku w zawodach wystąpiła rekordowa liczba 133 zawodników, którzy startowali w 13 różnych kategoriach. Złotoryjskie zawody cieszą się bardzo dobrą renomą i dużą popularnością. Zawodnicy biorący w nich udział przyjeżdżają z bardzo daleka. Takiej frekwencji zawodników i licznie zgromadzonej publiczności mogliby nam pozazdrościć wszyscy inni organizatorzy podobnych mistrzostw organizowanych już nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w całym kraju. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów, które zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującym regulaminem zawodów czuwali: sędzia główny Jerzy Cibor (Złotoryja), oraz Ireneusz Góra (Bolesławiec), Mariusz Wijatkowski (Złotoryja) i Marcin Rabenda (Pielgrzymka)

.

Zawody zostały przeprowadzone w 8 kategoriach wagowych, 3 wiekowych i 1 drużynowej:

do 60 kg
1 Miejsce: Nagraba Cezary /1990/ - Jasienica - Wynik: 110
2 Miejsce: Sroka Jarosław /1990/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 110
3 Miejsce: Durmaj Paweł /1990/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 97,5
4 Miejsce: Białek Rafał /1990/ - Jasienica - Wynik: 90
5 Miejsce: Kupiec Dominik /1992/ - Legnica - Wynik: 80
6 Miejsce: Fuja Patryk /1993/ - Legnica - Wynik: 80
7 Miejsce: Gołębiewski Jakub /1994/ - Kozów - Wynik: 75
8 Miejsce: Owsianka Piotr /1994/ - Siła Struga - Wynik: 67,5
9 Miejsce: Przybył Tomasz /1994/ - Siła Struga - Wynik: 65
10 Miejsce: Piorun Marcin /1993/ - Siła Struga - Wynik: 62,5
11 Miejsce: Piorun Tomasz /1995/ - Siła Struga - Wynik: 32,5

do 67,5 kg
1 Miejsce: Chrzanowski Tomasz /1980/ - Opole AZS - Wynik: 142,5
2 Miejsce: Tomczak Adrian /1989/ - Lądek Zdrój Olimpia - Wynik: 135
3 Miejsce: Suchodolski Marek /1970/ - Bystrzyca Kłodzka Reeves - Wynik: 135
4 Miejsce: Bus Daniel /1986/ - Polkowice - Wynik: 122,5
5 Miejsce: Biernacki Piotr /1989/ - Roszkowice - Wynik: 115
6 Miejsce: Adach Kamil /1993/ - Legnica - Wynik: 115
7 Miejsce: Hryc Rafał /1988/ - Sudety Międzylesie - Wynik: 110
8 Miejsce: Jarnicki Tadeusz /1955/ - Gryfów Śląski - Wynik: 110
9 Miejsce: Pomorski Radosław /1989/ - Żagań Pałac Kultury - Wynik: 107,5
10 Miejsce: Fryc Mateusz /1983/ - Wrocław Regza - Wynik: 105
11 Miejsce: Skowron Mateusz /1991/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 105
12 Miejsce: Darczewski Rafał /1992/ - Bystrzyca Kłodzka Reeves - Wynik: 100
13 Miejsce: Baranowski Sebastian /1987/ - Sudety Międzylesie - Wynik: 100
14 Miejsce: Modrzejewski Mateusz /1993/ - Boguszów Gorce - Wynik: 95
15 Miejsce: Mierzwiak Krzysztof /1992/ - Uniejowice - Wynik: 95
16 Miejsce: Stawiarski Grzegorz /1992/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 95
17 Miejsce: Soja Mateusz /1992/ - Biernatów - Wynik: 92,5
18 Miejsce: Kebłesz Jacek /1993/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 90
19 Miejsce: Woźniak Krzysztof /1993/ - Brzeg - Wynik: 82,5
20 Miejsce: Sobczyszyn Jakub /1991/ - Złotoryja - Wynik: 75

do 75 kg
1 Miejsce: Wółkiewicz Łukasz /1987/ - Wrocław Regas - Wynik: 165
2 Miejsce: Żyła Mateusz /1987/ - Bystrzyca Kłodzka Reeves - Wynik: 162,5
3 Miejsce: Fudała Mateusz /1989/ - Brzeg - Wynik: 157,5
4 Miejsce: Bałut Rafał /1989/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 147,5
5 Miejsce: Gajewicz Mateusz /1993/ - Kutno - Wynik: 145
6 Miejsce: Doroszkiewicz Tomasz /1986/ - Legnica - Wynik: 140
7 Miejsce: Duda Marcin /1987/ - Opole AZS - Wynik: 137,5
8 Miejsce: Szydłowski Grzegorz /1985/ - Opole AZS - Wynik: 130
9 Miejsce: Woźniak Michał /1988/ - Brzeg - Wynik: 130
10 Miejsce: Świtaniak Damian /1990/ - Bolesławiec Cezar - Wynik: 130
11 Miejsce: Poprawski Janusz /1978/ - Hutnik Pieńsk - Wynik: 115
12 Miejsce: Stręk Łukasz /1986/ - Opole AZS - Wynik: 110
13 Miejsce: Kołodziej Maciej /1991/ - Wałcz Agras - Wynik: 110
14 Miejsce: Grzebielski Dominik /1994/ - Brzeg - Wynik: 110
15 Miejsce: Woźniak Grzegorz /1993/ - Brzeg - Wynik: 105
16 Miejsce: Nowak Bogumił /1991/ - Budziszów Wielki - Wynik: 105
17 Miejsce: Gilas Piotr /1992/ - Nakło nad Notecią - Wynik: 105
18 Miejsce: Szczęśniak Adrian /1992/ - Legnica - Wynik: 95
19 Miejsce: Przybył Jakub /1991/ - Siła Struga - Wynik: 85
20 Miejsce: Hodyl Daniel /1993/ - Legnica - Wynik: 70
X Miejsce: Tyszkowski Szymon /1988/ - Gryfów Sląski - Wynik: 0

do 82,5 kg
1 Miejsce: Kalarus Dawid /1987/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 180
2 Miejsce: Chmielnicki Piotr /1983/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 175
3 Miejsce: Daptuch Dawid /1986/ - Rzepin - Wynik: 172,5
4 Miejsce: Fuja Ireneusz /1970/ - Legnica - Wynik: 160
5 Miejsce: Rychlicki Rafał /1983/ - Wałcz Agras - Wynik: 155
6 Miejsce: Tomczak Sławomir /1966/ - Lądek Zdrój Olimpia - Wynik: 155
7 Miejsce: Urbaniak Hubert /1981/ - Wrocław - Wynik: 152,5
8 Miejsce: Jakubowski Damian /1983/ - Kutno - Wynik: 150
9 Miejsce: Krawczuk Wojciech /1964/ - Wołów - Wynik: 150
10 Miejsce: Hołówko Grzegorz /1985/ - Zielona Góra - Wynik: 150
11 Miejsce: Gwizd Jaromir /1989/ - Lądek Zdrój Olimpia - Wynik: 145
12 Miejsce: Pomietło Bartosz /1992/ - Hutnik Pieńsk - Wynik: 110
13 Miejsce: Idzikowski Piotr /1954/ - Wałbrzych - Wynik: 110
14 Miejsce: Mierzwiak Marcin /1993/ - Uniejowice - Wynik: 107,5
15 Miejsce: Biernacki Marcin /1985/ - Żagań Pałac Kultury - Wynik: 77,5
X Miejsce: Bałut Albert /1988/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 0

do 90 kg
1 Miejsce: Jabłoński Krzysztof /1975/ - Kutno - Wynik: 185
2 Miejsce: Juraszek Andrzej /1977/ - Sudety Międzylesie - Wynik: 182,5
3 Miejsce: Fugiel Mirosław /1955/ - Legnica - Wynik: 177,5
4 Miejsce: Lechowicz Zygmunt /1949/ - Żagań pałac Kultury - Wynik: 165
5 Miejsce: Wesoły Arkadiusz /1968/ - Racibórz Mewvago - Wynik: 160
6 Miejsce: Janas Adam /1973/ OLAWS - Złotoryja - Wynik: 160
7 Miejsce: Zawada Bartosz /1977/ - Bolesławiec Cezar - Wynik: 157,5
8 Miejsce: Ficek Robert /1988/ - Wrocław AZS UE - Wynik: 145
9 Miejsce: Jakubowski Michał /1993/ - Brzeg - Wynik: 142,5
10 Miejsce: Rączka Andrzej /1983/ - Wrocław - Wynik: 140
11 Miejsce: Gilbert Wiesław /1952/ - Bystrzyca Kłodzka Revers - Wynik: 140
12 Miejsce: Bereżyński Kamil /1993/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 140
13 Miejsce: Bucior Mariusz /1991/ - Legnica - Wynik: 135
14 Miejsce: Fryc Łukasz /1982/ - Wrocław Regas - Wynik: 112,5
15 Miejsce: Garncarz krzysztof /1986/ - Dąbrowa Górnicza - Wynik: 110
16 Miejsce: Mędrek Łukasz /1992/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 90
X Miejsce: Pisalski Grzegorz /1982/ - Boguszów Gorce - Wynik: 0

do 100 kg
1 Miejsce: Ondycz Maciej /1980/ - Bytom Progres - Wynik: 217,5
2 Miejsce: Litwin Jakub /1981/ - Hutnik Pieńsk - Wynik: 207,5
3 Miejsce: Zakrzowski Krzysztof /1977/ - Rzepin - Wynik: 205
4 Miejsce: Łaskowski Damian /1980/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 205
5 Miejsce: Kominek Mariusz /1984/ - Wałcz Agras - Wynik: 195
6 Miejsce: Pasieka Leszek /1955/ - Nakło nad Notecią - Wynik: 195
7 Miejsce: Paligla Łukasz /1982/ - Kutno - Wynik: 165
8 Miejsce: Michalski Łukasz /1984/ - Kutno - Wynik: 162,5
9 Miejsce: Soboń Radosław /1989/ - Wrocław AZS UE - Wynik: 155
10 Miejsce: Komorowski Krzysztof /1966/ - Jawor - Wynik: 155
11 Miejsce: Jurczyk Dariusz /1991/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 120

do 110 kg
1 Miejsce: Kocyła Andrzej /1976/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 220
2 Miejsce: Ziemba Paweł /1978/ - Legnica - Wynik: 200
3 Miejsce: Rompalski Grzegorz /1982/ - Rzepin - Wynik: 197,5
4 Miejsce: Pawelczyk Wojciech /1982/ - Żagań Pałac Kultury - Wynik: 197,5
5 Miejsce: Stępkowski Leszek /1978/ - Wałbrzych - Wynik: 190
6 Miejsce: Gorzędowski Marcin /1971/ - Bytom Progres - Wynik: 180
7 Miejsce: Jankowski Jerzy /1965/ - Oława - Wynik: 175
8 Miejsce: Kozieł Patryk /1987/ - Bystrzyca Kłodzka Revers - Wynik: 170
9 Miejsce: Piwnicki Tomasz /1984/ - Zielona Góra - Wynik: 160
10 Miejsce: Borko Przemysław /1988/ - Rzepin - Wynik: 157,5
11 Miejsce: Litwin Andrzej /1961/ - Hutnik Pieńsk - Wynik: 152,5
12 Miejsce: Dębicki Paweł /1991/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 150
13 Miejsce: Piejko Tomasz /1976/ - Gryfów Śląski - Wynik: 147,5

powyżej 110 kg
1 Miejsce: Kozłowski Adam /1973/ - GKS Chwałowice - Wynik: 240
2 Miejsce: Świerszcz Andrzej /1972/ - Wałcz Agras - Wynik: 220
3 Miejsce: Król Krzysztof /1984/ - Sudety Międzylesie - Wynik: 212,5
4 Miejsce: Michalski Tomasz /1978/ - Kutno - Wynik: 210
5 Miejsce: Kaszczyc Piotr /1964/ - Legnica - Wynik: 205
6 Miejsce: Piątek Rafał /1980/ - Rzepin - Wynik: 202,5
7 Miejsce: Romanek Henryk /1959/ - Siła Struga - Wynik: 200
8 Miejsce: Celmer Krystian /1986/ - Oława - Wynik: 192,5
9 Miejsce: Jędrak Henryk /1961/ - Gryfów Śląski - Wynik: 170
10 Miejsce: Bajdel Janusz /1990/ - Wrocław AZS UE - Wynik: 160
11 Miejsce: Pieprzyk Maciej /1991/ - OLAWS Złotoryja - Wynik: 150
12 Miejsce: Wronkowski Jarosław /1992/ - Ostrowo - Wynik: 142,5
13 Miejsce: Wronkowski Marian /1957/ - Ostrowo - Wynik: 137,5
X Miejsce: Bałys Krzysztof /1980/ - Wałbrzych - Wynik: 0

Open Kobiety
1 Miejsce: Kowalczyk Barbara /1980/ - Legnica - Wynik: 60 - Pkt W.: 70,10
2 Miejsce: Płocienniczak Natalia /1994/ - Żagań Pałac Kultury - Wynik: 77,5 - Pkt W.: 64,34
3 Miejsce: Szarata Żaneta /1975/ - Olaws Złotoryja - Wynik: 55 - Pkt W.: 62,88
4 Miejsce: Lechowicz Paulina /1996/ - Żagań Pałac Kultury - Wynik: 60 - Pkt W.: 61,84
5 Miejsce: Grabowska Monika /1994/ - Żagań Pałac Kultury - Wynik: 50 - Pkt W.: 60,27
6 Miejsce: Orzeszek Magda /1994/ - Żagań Pałac Kultury - Wynik: 40 - Pkt W.: 57,18
7 Miejsce: Kut Renata /1969/ - Bolesławiec - Wynik: 40 - Pkt W.: 39,99
8 Miejsce: Wańkowicz Natalia /1987/ - Olaws Złotoryja - Wynik: 35 - Pkt W.: 38,00
9 Miejsce: Miarka Anna /1983/ - Wrocław Regas - Wynik: 25 - Pkt W.: 31,54
10 Miejsce: Kominek Paulina /1985/ - Wałcz Agras - Wynik: 25 - Pkt W.: 26,66

Open Mężczyźni
1 Miejsce: Kozłowski Adam /1973/ GKS Chwałowice - Wynik: 240 - Pkt W.: 134,78
2 Miejsce: Kocyła Andrzej /1976/ Olaws Złotoryja - Wynik: 220 - Pkt W.: 133,56
3 Miejsce: Ondycz Maciej /1980/ Bytom Progres - Wynik: 217,5 - Pkt W.: 133,52
4 Miejsce: Litwin Jakub /1981/ Hutnik Pieńsk - Wynik: 207,5 - Pkt W.: 129,25
5 Miejsce: Zakrzowski Krzysztof /1977/ Rzepin - Wynik: 205 - Pkt W.: 128,06
6 Miejsce: Łaskowski Damian /1980/ Olaws Złotoryja - Wynik: 205 - Pkt W.: 127,33
7 Miejsce: Świerszcz Andrzej /1972/ Wałcz Agras - Wynik: 220 - Pkt W.: 123,35
8 Miejsce: Kalarus Dawid /1987/ Olaws Złotoryja - Wynik: 180 - Pkt W.: 121,75
9 Miejsce: Ziemba Paweł /1978/ Legnica - Wynik: 200 - Pkt W.: 121,58
10 Miejsce: Król Krzysztof /1984/ Sudety Międzylesie - Wynik: 212,5 - Pkt W.: 121,49
11 Miejsce: Chmielnicki Piotr /1983/ Olaws Złotoryja - Wynik: 175 - Pkt W.: 121,43
12 Miejsce: Rompalski Grzegorz /1982/Rzepin - Wynik: 197,5 - Pkt W.: 119,82
13 Miejsce: Kominek Mariusz /1984/ Wałcz Agras - Wynik: 195 - Pkt W.: 119,40
14 Miejsce: Michalski Tomasz /1978/ Kutno - Wynik: 210 - Pkt W.: 119,36
15 Miejsce: Pawelczyk Wojciech /1982/ Żagań Pałac Kultury - Wynik: 197,5 - Pkt W.: 119,19
16 Miejsce: Wółkiewicz Łukasz /1987/ Wrocław Regas - Wynik: 165 - Pkt W.: 118,45
17 Miejsce: Jabłoński Krzysztof /1975/ Kutno - Wynik: 185 - Pkt W.: 118,10
18 Miejsce: Żyła Mateusz /1987/ Bystrzyca Kłodzka Reeves - Wynik: 162,5 - Pkt W.: 117,34
19 Miejsce: Juraszek Andrzej /1977/ Sudety Międzylesie - Wynik: 182,5 - Pkt W.: 116,98
20 Miejsce: Daptuch Dawid /1986/ Rzepin - Wynik: 172,5 - Pkt W.: 115,99
21 Miejsce: Chrzanowski Tomasz /1980/ Opole AZS - Wynik: 142,5 - Pkt W.: 115,43
22 Miejsce: Piątek Rafał /1980/ Rzepin - Wynik: 202,5 - Pkt W.: 115,20
23 Miejsce: Stępkowski Leszek /1978/ Wałbrzych - Wynik: 190 - Pkt W.: 114,29
24 Miejsce: Celmer Krystian /1986/ Oława - Wynik: 192,5 - Pkt W.: 112,42
25 Miejsce: Fudała Mateusz /1989/ Brzeg - Wynik: 157,5 - Pkt W.: 112,33
26 Miejsce: Gorzędowski Marcin /1971/ Bytom Progres - Wynik: 180 - Pkt W.: 108,04
27 Miejsce: Fuja Ireneusz /1970/ Legnica - Wynik: 160 - Pkt W.: 107,50
28 Miejsce: Rychlicki Rafał /1983/ Wałcz Agras - Wynik: 155 - Pkt W.: 106,24
29 Miejsce: Jakubowski Damian /1983/ Kutno - Wynik: 150 - Pkt W.: 105,72
30 Miejsce: Tomczak Adrian /1989/ Lądek Zdrój Olimpia - Wynik: 135 - Pkt W.: 105,22
31 Miejsce: Bałut Rafał /1989/ Olaws Złotoryja - Wynik: 147,5 - Pkt W.: 105,20
32 Miejsce: Doroszkiewicz Tomasz /1986/ Legnica - Wynik: 140 - Pkt W.: 105,03
33 Miejsce: Janas Adam /1973/ Olaws Złotoryja - Wynik: 160 - Pkt W.: 104,85
34 Miejsce: Suchodolski Marek /1970/ Bystrzyca Kłodzka Reeves - Wynik: 135 - Pkt W.: 104,09
35 Miejsce: Kozieł Patryk /1987/ Bystrzyca Kłodzka Revers - Wynik: 170 - Pkt W.: 103,41
36 Miejsce: Bus Daniel /1986/ Polkowice - Wynik: 122,5 - Pkt W.: 102,92
37 Miejsce: Urbaniak Hubert /1981/ Wrocław - Wynik: 152,5 - Pkt W.: 102,16
38 Miejsce: Zawada Bartosz /1977/ Bolesławiec Cezar - Wynik: 157,5 - Pkt W.: 101,43
39 Miejsce: Paligla Łukasz /1982/ Kutno - Wynik: 165 - Pkt W.: 101,34
40 Miejsce: Hołówko Grzegorz /1985/ Zielona Góra - Wynik: 150 - Pkt W.: 101,16
41 Miejsce: Michalski Łukasz /1984/ Kutno - Wynik: 162,5 - Pkt W.: 100,12
42 Miejsce: Gwizd Jaromir /1989/ Lądek Zdrój Olimpia - Wynik: 145 - Pkt W.: 99,70
43 Miejsce: Duda Marcin /1987/ Opole AZS - Wynik: 137,5 - Pkt W.: 98,44
44 Miejsce: Soboń Radosław /1989/ Wrocław AZS UE - Wynik: 155 - Pkt W.: 97,08
45 Miejsce: Piwnicki Tomasz /1984/ Zielona Góra - Wynik: 160 - Pkt W.: 96,88
46 Miejsce: Nagraba Cezary /1990/ Jasienica - Wynik: 110 - Pkt W.: 96,35
47 Miejsce: Szydłowski Grzegorz /1985/ Opole AZS - Wynik: 130 - Pkt W.: 95,49
48 Miejsce: Borko Przemysław /1988/ Rzepin - Wynik: 157,5 - Pkt W.: 94,91
49 Miejsce: Sroka Jarosław /1990/ Olaws Złotoryja - Wynik: 110 - Pkt W.: 94,39
50 Miejsce: Ficek Robert /1988/ Wrocław AZS UE - Wynik: 145 - Pkt W.: 93,95
51 Miejsce: Woźniak Michał /1988/ Brzeg - Wynik: 130 - Pkt W.: 93,69
52 Miejsce: Rączka Andrzej /1983/ Wrocław - Wynik: 140 - Pkt W.: 93,52
53 Miejsce: Bajdel Janusz /1990/ Wrocław AZS UE - Wynik: 160 - Pkt W.: 93,46
54 Miejsce: Świtaniak Damian /1990/ Bolesławiec Cezar - Wynik: 130 - Pkt W.: 92,72
55 Miejsce: Biernacki Piotr /1989/ Roszkowice - Wynik: 115 - Pkt W.: 91,45
56 Miejsce: Piejko Tomasz /1976/ Gryfów Śląski - Wynik: 147,5 - Pkt W.: 88,29
57 Miejsce: Pomorski Radosław /1989. Żagań Pałac Kultury - Wynik: 107,5 - Pkt. W.: 85,38
58 Miejsce: Hryc rafał /1988/ Sudety Międzylesie - Wynik: 110 - Pkt W.: 85,12
59 Miejsce: Jarnicki Tadeusz /1955/ Gryfów Śląski - Wynik: 110 - Pkt W.: 84,91
60 Miejsce: Stręk Łukasz /1986/ Opole AZS - Wynik: 110 - Pkt W.: 83,45
61 Miejsce: Poprawski Janusz /1978/ Hutnik Pieńsk - Wynik: 115 - Pkt W.: 83,44
62 Miejsce: Białek Rafał /1990/ Jasienica - Wynik: 90 - Pkt W.: 83,25
63 Miejsce: Durmaj Paweł /1990/ Olaws Złotoryja - Wynik: 97,5 - Pkt W.: 83,16
64 Miejsce: Fryc Mateusz /1983/ Wrocław Regza - Wynik: 105 - Pkt W.: 83,07
65 Miejsce: Baranowski Sebastian /1987/ Sudety Międzylesie - Wynik: 100 - Pkt W.: 77,19
66 Miejsce: Fryc Łukasz /1982/ Wrocław Regas - Wynik: 112,5 - Pkt W.: 72,50
67 Miejsce: Garncarz krzysztof /1986/ Dąbrowa Górnicza - Wynik: 110 - Pkt W.: 70,71
68 Miejsce: Biernacki Marcin /1985/ Żagań Pałac Kultury - Wynik: 77,5 - Pkt W.: 53,12
X Miejsce: Tyszkowski Szymon /1988/ Gryfów Sląski - Wynik: 0 - Pkt W.: 0,00
X Miejsce: Bałut Albert /1988/ Olaws Złotoryja - Wynik: 0 - Pkt W.: 0,00
X Miejsce: Pisalski Grzegorz /1982/ Boguszów Gorce - Wynik: 0 - Pkt W.: 0,00
X Miejsce: Bałys Krzysztof /1980/ Wałbrzych - Wynik: 0 - Pkt W.: 0,00

Juniorzy
1 Miejsce: Gajewicz Mateusz /1993/ Kutno - Wynik: 145 - Pkt W.: 104,30
2 Miejsce: Jakubowski Michał /1993/ Brzeg - Wynik: 142,5 - Pkt W.: 94,14
3 Miejsce: Adach Kamil /1993/ Legnica - Wynik: 115 - Pkt W.: 91,22
4 Miejsce: Bereżyński Kamil /1993/ Olaws Złotoryja - Wynik: 140 - Pkt W.: 89,53
5 Miejsce: Dębicki Paweł /1991/ Olaws Złotoryja - Wynik: 150 - Pkt W.: 88,74
6 Miejsce: Pieprzyk Maciej /1991/ Olaws Złotoryja - Wynik: 150 - Pkt W.: 87,59
7 Miejsce: Bucior Mariusz /1991/ Legnica - Wynik: 135 - Pkt W.: 86,33
8 Miejsce: Wronkowski Jarosław /1992/ Ostrowo - Wynik: 142,5 - Pkt W.: 82,61
9 Miejsce: Skowron Mateusz /1991/ Olaws Złotoryja - Wynik: 105 - Pkt W.: 81,44
10 Miejsce: Darczewski Rafał /1992/ Bystrzyca Kłodzka Reeves - Wynik: 100 - Pkt W.: 80,67
11 Miejsce: Kołodziej Maciej /1991/ Wałcz Agras - Wynik: 110 - Pkt W.: 80,54
12 Miejsce: Grzebielski Dominik /1994/ Brzeg - Wynik: 110 - Pkt W.: 79,82
13 Miejsce: Woźniak Grzegorz /1993/ Brzeg - Wynik: 105 - Pkt W.: 79,47
14 Miejsce: Modrzejewski Mateusz /1993/ Boguszów Gorce - Wynik: 95 - Pkt W.: 77,58
15 Miejsce: Mierzwiak Krzysztof /1992/ Uniejowice - Wynik: 95 - Pkt W.: 77,37
16 Miejsce: Mierzwiak Marcin /1993/ Uniejowice - Wynik: 107,5 - Pkt W.: 75,64
17 Miejsce: Kebłesz Jacek /1993/ Olaws Złotoryja - Wynik: 90 - Pkt W.: 75,62
18 Miejsce: Pomietło Bartosz /1992/ Hutnik Pieńsk - Wynik: 110 - Pkt W.: 75,58
19 Miejsce: Nowak Bogumił /1991/ Budziszów Wielki - Wynik: 105 - Pkt W.: 75,38
20 Miejsce: Gilas Piotr /1992/ Nakło nad Notecią - Wynik: 105 - Pkt W.: 75,32
21 Miejsce: Stawiarski Grzegorz /1992/ Olaws Złotoryja - Wynik: 95 - Pkt W.: 74,14
22 Miejsce: Soja Mateusz /1992/ Biernatów - Wynik: 92,5 - Pkt W.: 74,04
23 Miejsce: Jurczyk Dariusz /1991/ Olaws Złotoryja - Wynik: 120 - Pkt W.: 73,73
24 Miejsce: Kupiec Dominik /1992/ Legnica - Wynik: 80 - Pkt W.: 71,47
25 Miejsce: Szczęśniak Adrian /1992/ Legnica - Wynik: 95 - Pkt W.: 70,43
26 Miejsce: Fuja Patryk /1993/ Legnica - Wynik: 80 - Pkt W.: 68,44
27 Miejsce: Przybył Jakub /1991/ Siła Struga - Wynik: 85 - Pkt W.: 65,23
28 Miejsce: Woźniak Krzysztof /1993/ Brzeg - Wynik: 82,5 - Pkt W.: 65,18
29 Miejsce: Gołębiewski Jakub /1994/ Kozów - Wynik: 75 - Pkt W.: 64,16
30 Miejsce: Sobczyszyn Jakub /1991/ Złotoryja - Wynik: 75 - Pkt W.: 62,11
31 Miejsce: Owsianka Piotr /1994/ Siła Struga - Wynik: 67,5 - Pkt W.: 60,41
32 Miejsce: Mędrek Łukasz /1992/ Olaws Złotoryja - Wynik: 90 - Pkt W.: 57,79
33 Miejsce: Piorun Marcin /1993/ Siła Struga - Wynik: 62,5 - Pkt W.: 56,12
34 Miejsce: Przybył Tomasz /1994/ Siła Struga - Wynik: 65 - Pkt W.: 53,83
35 Miejsce: Hodyl Daniel /1993/ Legnica - Wynik: 70 - Pkt W.: 51,73
36 Miejsce: Piorun Tomasz /1995/ Siła Struga - Wynik: 32,5 - Pkt W.: 43,40

Weterani
1 Miejsce: Pasieka Leszek /1955/ Nakło nad Notecią - Wynik: 195 - Pkt W.: 119,07
2 Miejsce: Kaszczyc Piotr /1964/ Legnica - Wynik: 205 - Pkt W.: 118,20
3 Miejsce: Fugiel Mirosław /1955/ Legnica - Wynik: 177,5 - Pkt W.: 113,44
4 Miejsce: Romanek Henryk /1959/ Siła Struga - Wynik: 200 - Pkt W.: 113,02
5 Miejsce: Lechowicz Zygmunt /1949/ Żagań pałac Kultury - Wynik: 165 - Pkt W.: 109,82
6 Miejsce: Jankowski Jerzy /1965/ Oława - Wynik: 175 - Pkt W.: 105,84
7 Miejsce: Wesoły Arkadiusz /1968/ Racibórz Mewvago - Wynik: 160 - Pkt W.: 104,99
8 Miejsce: Krawczuk Wojciech /1964/ Wołów - Wynik: 150 - Pkt W.: 104,72
9 Miejsce: Tomczak Sławomir /1966/ Lądek Zdrój Olimpia - Wynik: 155 - Pkt W.: 103,91
10 Miejsce: Jędrak Henryk /1961/ Gryfów Śląski - Wynik: 170 - Pkt W.: 98,92
11 Miejsce: Komorowski Krzysztof /1966/ Jawor - Wynik: 155 - Pkt W.: 95,20
12 Miejsce: Litwin Andrzej /1961/ Hutnik Pieńsk - Wynik: 152,5 - Pkt W.: 90,98
13 Miejsce: Gilbert Wiesław /1952/ Bystrzyca Kłodzka Revers - Wynik: 140 - Pkt W.: 90,22
14 Miejsce: Wronkowski Marian /1957/ Ostrowo - Wynik: 137,5 - Pkt W.: 77,29
15 Miejsce: Idzikowski Piotr /1954/ Wałbrzych - Wynik: 110 - Pkt W.: 75,10

Drużynowo
1 Miejsce: Legnica
2 Miejsce: OLAWS Złotoryja
3 Miejsce: Agras Wałcz

Publiczność mogła poznać nie tylko zawodników i zasady przeprowadzania tego rodzaju zawodów ale także mogła zobaczyć na żywo znanych zawodników związanych z polskim sportem siłowym, którzy odnoszą lub odnosili sukcesy na arenie międzynarodowej (np. Tyberiusz Kowalczyk "Tyberian"). Zawody zostały zorganizowane również w myśl idei "Sport bez Granic" dając możliwość startu w imprezie osobom niepełnosprawnym a także wychowankom zakładu poprawczego, którzy mogli się integrować z środowiskiem zewnętrznym. Dodatkową atrakcją wieczoru był występ złotoryjskich akrobatów Jarosława Sroki i Pawła Durmaja, których nagrodzona owacjami na stojąco. Po dziesięcio godzinnych zmaganiach IV Otwarte Mistrzostwa Złotoryi w Wyciskaniu Sztangi Leżąc dobiegły końca. Zapraszamy już teraz do udziału w przyszłorocznych Mistrzostwach.

Organizatorzy:
Piotr i Andrzej Kocyła
Podziękowania:
dla naszych współorganizatorów
- Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji
- Klub Sportowy "OLAWS"

dla naszych sponsorów Urząd Miasta w Złotoryi, Hurtownia i Sklep z Odżywkami Triceps.pl, Hurtownia Budowlana - Posadowski, Virtual Soft - Kowalska, ZNS Renoma, Złoty Las - Nalepka, Plus - Telefony Komórkowe, Sklep Adidas - Okręglicki, Stan Mot - Szkoła Jazdy, DmKom Telefony Komórkowe, Pizzeria Amore, Studio Tatuażu Legnica, Groch Bud - Grochowski, Eurek - Centrum Zaopatrzenia Fryzjerstwa, Grot, BD Maks - Barcz, Elektromechanika Pojazdowa - Czernatowicz, PPH Limar, PHU Orient - Sklep Jubilerski, IBP - Strychalski, FachMan - Dobosz, Mar Com - Hurtownia Papiernicza, Restauracja Wena, Dyrektor ZP - Wolski, Salon Era - Trynkiewicz, Olimp, Drogeria - Porabik, Body Zone Legnica, Oksza, Spaw Max, Stowarzyszenie Kulturalne "Krajobrazy", PPHU Wir www.schody-wir.pl, MX Pasja Łukasz Bembenik, PHU Miś. Patronat medialny: Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO