Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Spotkanie z bajką

Spotkanie z bajką - 22/07/2015

15 lipca w Sali widowiskowej ZOKiR miało miejsce Spotkanie z bajką, przygotowane przez ZOKiR, Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Klub Seniora przy MOPS.
Spotkanie rozpoczęło się prezentacją multimedialną przygotowaną przez Miejską Bibliotekę Publiczną – bajka dawniej i dziś, podczas której na ekranie zaprezentowana został historia telewizyjnych bajek.
Młoda widownia mogła również obejrzeć bajki i rymowanki na żywo przygotowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy Społecznej oraz wiersz Juliana Tuwima „Rzepka” w wykonaniu podopiecznych Klubu Seniora przy MOPS.
W przerywnikach ph. Każdy ma swoją bajkę wystąpiły Małgorzata Gruszczyńska z ZOKiR z bajką przez sobie napisaną oraz dyr. Gimnazjum w Złotoryi Bożena Bączek czytając bajkę, którą czytywała przed snem swojemu synowi.
Na zakończenie na scenie swoje bajki mogły wyrecytować lub przeczytać dzieci min. z akcji |Lato w Mieście przy ZOKiR i przedszkoli.
W przerwach między bajkami na scenie wystąpiła Kamila Jasionowicz z wakacyjną piosenką. A na widowni zasiadły dzieci z SP nr 3 i ZOKiR – „Lato w mieście”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Spotkanie z bajką