Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Ogólnopolski Festyn "Natura 2000"

Ogólnopolski Festyn "Natura 2000" - 23/04/2010

Ogólnopolski Festyn "Natura 2000"Zapraszamy producentów produktów lokalnych i regionalnych oraz wytwórców rękodzieła, których produkty korespondują z ekologicznym charakterem naszego regionu do udziału w Ogólnopolskim Festynie "Natura 2000".

Formularz zgłoszeniowy

Ogólnopolskie Festyny „Natura 2000” to duże imprezy plenerowe odbywające się w kilku miejscach w Polsce. Mają charakter ekologiczno-przyrodniczy, są otwarte dla ogółu społeczeństwa.

W trakcie trwania imprezy przewidziane są m.in.:
  • wystawa przyrodnicza,
  • prelekcje popularno-naukowe,
  • konkursy ekologiczne - rodzinne, dla dzieci i młodzieży,
  • blok zabaw dla dzieci,
  • występy zespołów muzycznych w tym koncert znanego polskiego zespołu „VOX”.

Festyn zostanie przeprowadzony w dniu 23 maja 2010 tj. w niedzielę, w godz. 14:00 – 22:00 nad Zalewem Złotoryjskim. W ramach imprezy zorganizowany zostanie kiermasz producentów produktów lokalnych i regionalnych oraz wytwórców rękodzieła. Proponujemy Państwu ustawienie stoiska w czasie trwania kiermaszu z własnymi produktami odpowiadającymi idei festynu "Natura 2000".

Zapewniamy Państwu nieodpłatny udział w kiermaszu, stół o wymiarach 160 x 80 (można ustawić się z własnym stołem wystawienniczym), nie zapewniamy zadaszenia. Wykonane zostaną wszystkie niezbędne działania informacyjno-reklamowe, łącznie ze współudziałem mediów - Radio Plus Legnica, Gazeta Piastowska, Gazeta Złotoryjska, TV Kablowa.

O imprezie zostanie powiadomione całe lokalne środowisko. Liczymy na dużą frekwencję, co może zapewnić duże zainteresowanie Państwa produktami.

Prosimy o wypełnienie załączonego druku zgłoszeń i dostarczenie go drogą mailową, pocztą, faksem lub osobiście do dnia 10.05.2010 r. na adres:

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji,
pl. Reymonta 5, 59-500 Złotoryja. (w godz. 8:00 – 15:00)
tel./ fax 76/ 8783 374,
email: zokir@bbk.pl

Formularz zgłoszeniowy

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń