Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Lato w mieście

Lato w mieście - 03/08/2010

Lato w mie?cieW ramach akcji lato w mieście Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji prowadzi od 6 lipca zajęcia wakacyjne z dziećmi ph. "Lato w mieście", zajęcia odbywają się w wtorki, środy i czwartki w sali klubowej. W czasie spotkań wakacyjnych organizowane są różnorodne zajęcia.

We wtorek 27 lipca w Sali klubowej odbyły się warsztaty lepienia z gliny przeprowadzone przez Waldemara Wnęk Sieniawskiego ze Zgorzelca. W czasie spotkania dzieci lepiły z gliny różnorodne formy. Za pomocą rąk, wyobraźni i pomysłowości stworzyły jedyne w swoim rodzaju dzieła. Podczas warsztatów poznały tajniki i techniki lepienia z gliny. Na zajęciach stworzone zostały przez dzieci różne kształty i formy, które po kilku dniach po wyschnięciu będą malowane podczas kolejnych zajęć.

Podczas spotkań w ZOKiR dzieci uczestniczyły również w zajęciach dydaktycznych w Bibliotece Miejskiej, oglądały filmy w Kinie Aurum – "Toy Story 3" i "Disco robaczki", ponadto zwiedzały Muzeum Złota, Kopalnię Złota a także brały w grach i zabawach, zajęciach plastycznych, rekreacyjnych i sportowych a w słoneczne dni korzystały z atrakcji nad zalewem złotoryjskim. Zajęcia w ZOKiR prowadzone będą do 12 sierpnia. Wszystkie chętne dzieci, które chcą mile spędzić czas zapraszamy we wtorki, środy i czwartki od godz. 10.00 do sali klubowej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Lato w mieście - zajęcia