Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Centrum Informacji Turystycznej w Złotoryi w gronie najlepszych punków IT na Dolnym Śląsku

Centrum Informacji Turystycznej w Złotoryi w gronie najlepszych punków IT na Dolnym Śląsku - 31/10/2010

Centrum Informacji Turystycznej w Z?otoryi w gronie najlepszych punków IT na Dolnym ?l?skuInformacja turystyczna w Złotoryi znalazła się w czołówce podobnych instytucji w Polsce. Otrzymała od Polskiej Organizacji Turystycznej cztery gwiazdki, – czyli najwyższą kategorię. Uroczystego wręczenia certyfikatu dokonano w dniu 15 października 2010 r. w Empiku DH Renoma we Wrocławiu.

Centrum Informacji Turystycznej w Złotoryi zostało pozytywnie ocenione przez Kapitułę Certyfikacji IT. Punkt został skategoryzowany i otrzymał cztery gwiazdki, czyli najwyższą kategorię. Kategoryzacja punktów IT ma na celu podniesienie, jakości usług informacji turystycznych. Obecnie na Dolnym Śląsku jest około 50 punktów informacji turystycznej, z czego skategoryzowanych zostało 24. Uroczystego wręczenia certyfikatów dokonał Prezes Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej – Jerzy Łużniak.

W trakcie I Forum Turystyki Przyjazdowej odbyła się prezentacja biur podróży organizujących turystykę przyjazdową na Dolny Śląsk, stoiska atrakcji turystycznych poszczególnych gmin, powiatów, miast oraz prywatnych przedsiębiorstw, oferta hoteli Dolnego Śląska oraz pokaz potraw i produktów regionalnych naszego regionu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Centrum Informacji Turystycznej w Złotoryi w gronie najlepszych punków IT na Dolnym Śląsku

Certyfikat Polskiego Systemu Informacji TurystycznejJerzy Łużniak-  Prezes Dolnośląskiej Organizacji TurystycznejPokaz produktów regionalnychPrezentacja atrakcji Dolnego Śląska - stoiska wystawiennicze