Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Dzień Babci i Dziadka w ZOKiR

Dzień Babci i Dziadka w ZOKiR - 24/01/2011

W dniu 21 stycznia o godz. 15.00 w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbyła się coroczna uroczystość poświęcona Świętu Babci i Dziadka. 21 stycznia Dzień Babci i 22 Dzień Dziadka to wyjątkowe święta w naszej tradycji, bo jest okazja na wzmacnianie więzów rodzinnych, pokoleniowych, na okazywanie szacunku ludziom starszym.

Przybyłych gości powitała Bożena Gmerek z Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Jak w ubiegłych latach wnukowie składali podziękowania, a życzenia zdrowia przewijały się w treści wierszy i piosenek. Licznie przybyli goście, brawami dziękowali wnukom za to, że każde z nich mówiło lub śpiewało z ogromnym zaangażowaniem. W tegorocznym programie artystami byli: Gimnazjum Nr 2, Kinga i Maciek ze SP Nr 1, Grupy "O" ze SP Nr 1 i Nr 3, Przedszkole Miejskie Nr 1 i Nr 2, SP Nr 1, Zespół "Serducha".

Dla wszystkich przygotowany był słodki poczęstunek. Panowała bardzo rodzinna atmosfera, a goście zapewniali, że za rok na pewno też przyjdą. Goście zabierając głos wyrażali swoje uznanie dla dzieci za przygotowany program, jak również składali życzenia babciom i dziadkom, podkreślając ich wkład w wychowanie wnuków, określając ich rolę jako niezastąpioną. Organizatorami byli: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Dzień Babci i Dziadka 2011