Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Spektakl pt. "SHAMAN" Fundacji Wspierania Kultury Ruchu OCELOT

Spektakl pt. "SHAMAN" Fundacji Wspierania Kultury Ruchu OCELOT - 20/05/2011

Spektakl pt. "SHAMAN" Fundacji Wspierania Kultury Ruchu OCELOTFundacja Wspierania Kultury Ruchu OCELOT oraz Burmistrz Miasta Złotoryja zapraszają na spektakl pt. "SHAMAN".
Zaskakujące, pełne energii, innowacyjne widowisko sztuki ruchu. Zapierające dech w piersiach popisy akrobatyczne, powietrzne ewolucje, rytm i taniec życia. Etiudy pantomimiczne angażujące publiczność. 90 minut podróży po krainie legend i pradawnych mitów z artystami o niezwykłych umiejętnościach.
Shaman - epicka opowieść o zmaganiach człowieka z przeznaczeniem i przeciwstawieniu się woli bogów, inspirowana baśniami i legendami z odległych wysp Mórz Południowych. Historia o potędze miłości i kiełkującej wśród zła nadziei w reżyserii Beaty Zając. Spektakl odbędzie się 27.05.2011 o godz. 19.00 oraz 28.05.2011 o godz. 18.00 w namiocie na boisku treningowym przy Stadionie Miejskim w Złotoryi.


Ocelot - Szaman


Bilety w cenie 40zł (normalny) oraz 25zł (ulgowy dla uczniów, studentów, emerytów) do nabycia w Biurze Fundacji, Pl. Reymonta 5, pok. nr 8, w godzinach 13:00 – 16:00.
W dniach przedstawień sprzedaż biletów będzie odbywać się w kasie przy namiocie na godzinę przed spektaklem. Dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny.
Więcej informacji, oraz rezerwacja pod nr tel. 607 19 19 50

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Spektakl pt. "SHAMAN" Fundacji Wspierania Kultury Ruchu OCELOT