Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Festiwal Piosenki Młode Talenty

Festiwal Piosenki Młode Talenty - 07/01/2009

23 stycznia 2009 o godz. 12.00 w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbędą się eliminacje do FESTIWALU PIOSENKI MŁODE TALENTY W STRZEGOMIU.Festiwal adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 7 – 21 lat.

Informujemy, że posiadamy płyty z utworami i akompaniamentem pt."Młodzi Artyści Śpiewają" można je otrzymać zakupując cegiełkę na rzecz rozwoju Fundacji "Młodzi Artyści". Wykonawca lub zespół wokalny przygotowuje i prezentuje dwie piosenki, w tym jedną obowiązkowo wybraną z płyty Fundacji "Młodzi Artyści".

Zgłoszenia: podpisaną karę zgłoszenia, oświadczenie oraz okładkę płyty należy wypełnić do 20 stycznia i złożyć w sekretariacie ZOKiR (dodatkowe druki – sekretariat ZOKiR). Na karcie zgłoszenia należy wpisać numer znajdujący się z tyłu okładki płyty – JEST TO WARUNEK WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!

Szczegółowe informacje na stronie www.mlodziartysci.eu lub w sekretariacie ZOKiR tel. 076878-33-74 Wybrani w drodze eliminacji uczestniczyć będą w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Grażynę Łobaszewską.