Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / CALU Riddim Band koncert

CALU Riddim Band koncert - 30/01/2013

CALU Riddim Band koncert14 lutego w sali widowiskowej ZOKiR odbędzie się koncert reggae'owego projektu Calu & Riddim Band.
Będzie to pierwszy koncert Calu ze swoim nowym projektem w jego rodzinnym mieście! Będzie to wyjątkowy koncert z premierowymi piosenkami! Bilety do nabycia w sekretariacie ZOKiRu lub przed koncertem w cenie 15 zł. START - 20:00

Calu to młody wokalista reggae/dancehall. Współpracował z wieloma artystami z kraju i zagranicy tj. Marlene Johnson (USA/Niemcy), Jabaman (Norwegia), Riddimzz Team, Da Killa, K-jah, Bobo Dread, Zl Selecta, Antikings Sound, Natural Dread Killaz, TaLLib i wielu innych.

Obecnie Calu wraz z Piotrem Knapikiem "KnapALL'em" postanowili założyć zespół. Projekt powstał z czystej pasji tworzenia i zamiłowania do muzyki reggae, a w szczególności modern roots. Ich twórczość to dużo emocji, pięknych melodii i energii co w połączeniu ze świeżym spojrzeniem sprawia, że miłośnicy korzennych brzmień będą usatysfakcjonowani. Jak mówią sami o sobie "inspirujemy się tym co w muzyce reggae najbardziej cenne" a wśród inspiracji wymieniają takich artystów jak Tarrus Riley, Morgan Heritage i Beres Hammond.

W skład grupy wchodzą:
Calu - wokal
Piotrek "KnapAll'' Knapik - perkusja
Dominik Hamara - gitara
Murzyn - klawisze
Maciek - bass
Janek "Jiggah" - trąbka