Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Dla Ciebie Mamo

Dla Ciebie Mamo - 30/05/2013

Dla Ciebie MamoW imieniu własnym i wszystkich dzieci Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprosił kochane mamy na koncert z okazji ich święta ph: "Dla Ciebie Mamo".

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Dla Ciebie Mamo


26 maja to dzień, który jest dla dzieci, czy tych młodszych, czy tych starszych wielkim przeżyciem. W tym dniu wszystkie mamy obchodzą swoje święto. Tego dnia każda mama jest najpiękniejsza, najukochańsza, najlepsza na świecie. Matka – to jedno słowo ileż kryje w sobie treści, ileż każdemu kojarzy się myśli i uczuć na dźwięk tego słowa. Zapewne każdy chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie.

Uroczysty koncert był podziękowaniem za ciepłe serce, by pamiętać aby nie tylko w Dzień Matki – ale codzienne mówić mamom: "Kocham Cię".

"A ja wolę moją mamę", "Mama dobra wróżka" to tylko niektóre z piosenek zaśpiewanych przez najmłodszych. Dla wszystkich mam śpiewały i tańczyły znakomici artyści ze Żłobka Miejskiego z Grupami Przedszkolnymi, Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Nr 3, Przedszkola Językowego „Michałek” i Przedszkola Miejskiego Nr 1. Sala wypełniona była po brzegi, bawili się wszyscy – starsi i młodsi. Mamy były zachwycone występami swoich pociech i nie kryły łez wzruszenia

Dziękujemy serdecznie wszystkim młodym artystom za wspaniały koncert.