w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum

Aktualności / Mikołajkowy Turniej Szachowy

Mikołajkowy Turniej Szachowy - 20/12/2013

Zwycięstwem Marka Potaczka z Jeleniej Góry zakończył się rozegrany w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji 14 grudnia XI Mikołajkowy Turniej Szachowy. Tym razem do zawodów zgłosiło się 36 zawodników z całego województwa dolnośląskiego, którzy zmagali się na dystansie 7 rund. Ostatecznie 3 graczy zgromadziło po 6 punktów ale najlepszą wartościowość miał Marek Potaczek. Na drugim miejscu uplasował się Kacper Grela z Bolesławca a trzeci był junior z Legnicy Grzegorz Krawiec. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła jeleniogórzanka Agata Dwilewicz z dorobkiem 5 pkt. Nagrodę dla najlepszego juniora starszego otrzymał Wiktor Lewandowski z Legnicy a najlepszym juniorem młodszym został Jakub Bartłomowicz z Jeleniej Góry. Wszyscy uczestnicy szachowych zmagań powrócili do domu z bombkami ufundowanymi przez firmę "Vitbis".

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Mikołajkowy Turniej Szachowy