Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności / Dla Ciebie Mamo

Dla Ciebie Mamo - 31/05/2014

Dla Ciebie Mamo"Na stronach kalendarza świątecznych dni jest mało. A szkoda! Co tu zrobić, by świąt nie brakowało? Lecz jeden dzień szczególnie swym blaskiem w maju kusi: dla jednych to – Dzień Matki, a dla innych – Dzień Mamusi. Nie umiem mówić głośno, jak kocham i co czuję…, więc patrząc Mamie w oczy, cichutko… podziękuję. Dziękuję za to wszystko, czym dobroć jest na ziemi, że Jesteś najważniejsza, że tego nikt nie zmieni, że jeden dzień najpiękniej w mym sercu jaśnieć musi: dla jednych to – Dzień Matki, a dla mnie – Dzień Mamusi"

Tymi słowami 26 maja w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji rozpoczął się koncert dedykowany wszystkim Mamom z okazji ich święta. Sala widowiskowa wypełniła się po brzegi rodzicami tłumnie przybyłymi by zobaczyć swoje pociechy na scenie, które z dziecięcym wdziękiem śpiewały piosenki i recytowały wiersze dla swoich rodziców.
Na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 i nr 2, ze Żłobka Miejskiego z grupami przedszkolnymi oraz zerówki i klasy nauczania początkowego z SP nr 1 i Sp nr 3.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Dla Ciebie Mamo