Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2009 miesiąc wrzesień

30/09/2009 - Współpraca pomiędzy Centrami Informacji Turystycznej na pograniczu polsko-czeskim

W dniu 24.09.2009 r. gościliśmy w Złotoryi grupę z czeskich Centrów Informacji Turystycznych, w tym z miasta partnerskiego Mimoń. Wizyta miała na celu nawiązanie kontaktów i współpracy pomiędzy Centrum Informacji Turystycznej w Złotoryi a podobnymi jednostkami w Czechach. Goście przyjechali w ramach programu: "Rozwój turystyczny pogranicza. Turystyczne zagospodarowanie Złotoryi i Mimonia". Jest to jedno z działań czeskiego partnera w zakresie tego programu.
Czytaj więcej [...]

27/09/2009 - Zaproszenie na wernisaż

Zaproszenie na wrześniowy wernisaż fotografii Adama Halupa "Między ziemią a niebem". Zapraszamy 3 października 2009 na godz.18.00 do holu Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji.

26/09/2009 - Święto Pieczonego Ziemniaka

W piątek 25 września nad zalewem złotoryjskim spotkały się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Ośrodka Szkolno – Wychowawczego na imprezie sportowo – rekreacyjnej ph. Święto Pieczonego Ziemniaka. Spotkanie rozpoczęło się krótkim programem artystycznym przygotowanym przez dzieci, które śpiewały piosenki i mówiły wierszyki o tematyce jesiennej i nie tylko.
Czytaj więcej [...]

04/09/2009 - Sekcje i koła zainteresowań

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji ogłasza zapisy do sekcji i kół zainteresowań. Do wyboru: Sekcja Modelarska, Sekcja Tenisa Stołowego, Zespół Tańca Dawnego"Ars Saltandi", Sekcja Plastyczna, Sekcja teatralna, Klub Piosenki, Sekcja techniczna "Jestem twórcą".
Czytaj więcej [...]