Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2010 miesiąc styczeń

22/01/2010 - Koncert walentynkowy

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza na pełen wzruszeń, humoru i wigoru koncert o różnych obliczach miłości i namiętności. W programie znajdą się min. największe hity operowe ("Li biamo"), operetkowe ("Usta milczą, dusza śpiewa"), musicalowe ("Przetańczyć całą noc) oraz pełne temperamentu pieśni, w tym oczywiście tytułowe "Brunetki, blondynki".
Czytaj więcej [...]

21/01/2010 - Wycieczka do Wrocławskiego Parku Wodnego

Zapraszamy na zorganizowaną wycieczkę do Wrocławskiego Parku Wodnego w dniu 4 luty 2010.
Czytaj więcej [...]

20/01/2010 - Plan ferii zimowych 2010

Publikujemy plan ferii zimowych w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji.
Czytaj więcej [...]

13/01/2010 - Zapraszamy na kulig w Dobkowie

W PROGRAMIE: zwiedzanie kościoła Św. Katarzyny w Świerzawie, pokaz rzemiosła ceramicznego w Dobkowie, kulig w Dobkowie, ognisko z kiełbaskami (kiełbaski i herbata we własnym zakresie).
Czytaj więcej [...]

12/01/2010 - Wycieczka do Opery Wrocławskiej

Zapraszamy na wycieczkę do Opery Wrocławskiej na przedstawienie dla dzieci w wieku 3-10 lat w cyklu "Tajemnicze Królestwo" - "Alicja w Krainie Czarów". Tajemnicze królestwo to cykl oper dla dzieci, którego celem jest ukazanie najmłodszej publiczności wyjątkowości opery. Poprzez realizacje projektu Opera chce edukować najmłodszą widownię, aby sztuka operowa także w przyszłości była im bliska. Opera ta - jak wszystkie utwory w tym cyklu – jest skomponowana specjalnie dla dziecięcej publiczności. Libretto, które napisał autor muzyki, oparte jest na fantastycznej opowieści Lewisa Carolla pod tym samym tytułem. Na scenie zobaczymy znane z książki postaci: Susła, Szyderczego Kota, Króla i Królową Kier, Królika, Kapelusznika, Gąsienicę, Marcowego Zająca i Fałszywego Żółwia.
Czytaj więcej [...]