Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2010 miesiąc luty

25/02/2010 - Kino "Aurum" na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Kino "Aurum" zaprasza wszystkie Panie na film Nine – Dziewięć. W dniach 7 i 8 marca bilet dla każdej Pani na projekcje w godz. 17.00 i 19.00 w promocyjnej cenie 7 zł (50 % taniej).

25/02/2010 - Gwiazdorski marzec w Kinie Aurum

W marcu zapraszamy Państwa do Kina "Aurum" m.in. na widowisko "Parnassus" w gwiazdorskiej obsadzie (Heath Ledger, Johnny Depp, Jude Law, Colin Farrell). W propozycjach znajduje się także musical "Nine" Roba Marshla - reżysera "Chicago". Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych. "Planeta 51" - bajka twórców Shreka z pewnością rozbawi do łez. Dla fanów polskiego kina m.in. "Wszystko, co kocham" (w roli ojca Janka Andrzej Chyra) oraz komedia "Randka w ciemno". W dziale Repertuar Kina mogą Państwo zobaczyć opisy i zwiastuny propozycji na marzec.

16/02/2010 - Ferie zimowe 2010

Ferie Zimowe 2010 w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji trwały od 1-13 lutego. Obfitowały w wiele imprez sportowo – rekreacyjno - kulturalnych dla dzieci i młodzieży.
Czytaj więcej [...]

15/02/2010 - Walentynkowy Koncert Operetkowy

14 lutego, w niedzielę, dokładnie w dniu Świętego Walentego, w Sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbył się koncert operetkowy pod hasłem: "Brunetki Blondynki". W czasie pełnego wzruszeń i tryskającego humorem występu znalazły się zarówno utwory operetkowe, między innymi "Usta milczą, dusza śpiewa", jak też musicalowe hity takie jak "Przetańczyć całą noc".
Czytaj więcej [...]