Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2010 miesiąc marzec

24/03/2010 - Mini Rajd Przedszkolaka

Mini Rajd PrzedszkolakaWe wtorek 23 marca o godzinie 12.00 pod złotoryjskim "Grzybkiem" odbył się "VI Złotoryjski Mini-rajd Przedszkolaka" organizowany przez Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji, z okazji "Przywitania Wiosny".
Czytaj więcej [...]

23/03/2010 - Relacja z IX Złotoryjskiego Rajdu Turystycznego Na Powitanie Wiosny "Marzanna"

Relacja z IX Z?otoryjskiego Rajdu Turystycznego Na Powitanie Wiosny "Marzanna"Kalendarzowa wiosna, co roku rozpoczyna się 21 marca. Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi i Szkoły Podstawowej w Rokitnicy postanowili pożegnać zimę nieco wcześniej a mianowicie już 19 marca podczas IX Złotoryjskiego Rajdu Turystycznego na Powitanie Wiosny "Marzanna".
Czytaj więcej [...]

22/03/2010 - Wielkopostny Koncert Pasyjny

Wielkopostny Koncert PasyjnyW niedzielę 28 marca 2010 o godzinie: 16.00 w Kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny W programie: Antonio Vivaldi "Stabat Mater", Remo Giazotto "Adagio g-moll", J.Sebastian Bach "Buss und Reu", J.Sebastian Bach "Es ist vollbracht", J.Sebastian Bach "Erbarme dich", Antonio Vivaldi "Domine Deus".
Wśród wykonawców: Wira Hryhorenko-Lewków – mezzosopran, Emilia Szyszka - skrzypce.

10/03/2010 - Konkursu plastyczny ph.: "Palma Wielkanocna"

Konkursu plastyczny  ph.: "Palma Wielkanocna"Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza na konkurs plastyczny ph.: "Palma Wielkanocna". Palma wielkanocna lub zastępująca ją gałązka wierzbowa jest tradycyjnym symbolem Niedzieli Palmowej. Tradycyjne palmy wielkanocne przygotowuje się z gałązek wierzby, która w symbolice kościoła jest znakiem zmartwychwstania i nieśmiertelności duszy.
Czytaj więcej [...]

10/03/2010 - Witamy wiosnę 23 marca - VI Złotoryjski Mini Rajd Przedszkolaka

Witamy wiosne 23 marca - VI  Z?otoryjski Mini Rajd PrzedszkolakaZłotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji serdecznie zaprasza dzieci ze złotoryjskich oddziałów przedszkolnych do udziału w wędrówce po mieście z okazji "Powitania Wiosny".
Celem Rajdu jest podtrzymywanie tradycji ludowych, integracja przedszkolaków, kształtowanie umiejętności organizowania czasu wolnego oraz kształtowanie umiejętności obserwacji zmian w przyrodzie w związku z porami roku.
Czytaj więcej [...]