Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2010 miesiąc kwiecień

27/04/2010 - IV Regionalny Przegląd Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z regionu Dolnośląskiego

IV Regionalny Przegl?d Zespo?ów Artystycznych Szkó? i Placówek im. Janusza Korczaka z regionu Dolno?l?skiegoDziś w Sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbył się już IV Regionalny Przegląd Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z regionu Dolnego Śląska. Tegoroczny konkurs nosił hasło "Odkrywaj ze mną mój świat".
Czytaj więcej [...]

27/04/2010 - Wyniki V Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

Wyniki V Konkursu Piosenki Obcoj?zycznej22.04.2010 w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbył się V Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Złotoryi.
Czytaj więcej [...]

23/04/2010 - Ogólnopolski Festyn "Natura 2000"

Ogólnopolski Festyn "Natura 2000"Zapraszamy producentów produktów lokalnych i regionalnych oraz wytwórców rękodzieła, których produkty korespondują z ekologicznym charakterem naszego regionu do udziału w Ogólnopolskim Festynie "Natura 2000".

Formularz zgłoszeniowy


Czytaj więcej [...]

23/04/2010 - Rewitalizacja zalewu złotoryjskiego

Projekt rewitalizacji kąpieliska zalewu złotoryjskiego został opracowany przez biuro projektowe "Duet Architekci". Zakłada on budowę pomostów kąpielowych, chatki z grillem, stróżówki dla ratowników oraz tarasu widokowego po drugiej stronie zalewu. Prace budowlane już trwają. Cały kompleks w nowej formie ma zostać oddany do użytku w wakacje tego roku. W dalszej części publikcujemy zdjęcia z trwających robót.

Zalew projekt
© www.duet-architekci.com
Czytaj więcej [...]

20/04/2010 - Złotoryjska Majówka 2010

Prezentujemy program imprez w dniach 1 - 3 maja 2010.
Czytaj więcej [...]