Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2010 miesiąc maj

06/05/2010 - Zapraszamy na transmisję Gali KSW nad Zalew złotoryjski

W najbliższy piątek (07.05) w katowickim Spodku Mariusz Pudzianowski stoczy swoją drugą walkę w formule MMA (XIII Konfrontacja Sztuk Walki). Jego rywalem będzie doświadczony Japończyk Yusuke Kawaguchi. Zapraszamy na transmisję Gali nad Zalew złotoryjski. Na potrzeby projekcji zostanie zamontowan telebim. Początek o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy.

04/05/2010 - Relacja z Majówki 2010

Relacja z Majówki 2010W ubiegły weekend nad złotoryjskim zalewem miały miejsce imprezy zorganizowane przez Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji z okazji majówek. Zapraszamy do przeczytania relacji oraz obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

04/05/2010 - Zapowiedź I Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów

Zapowied? I Biegu Szlakiem Wygas?ych WulkanówW Złotoryi robią morderczy bieg dla amatorów biegania i osób szukających nowych wyzwań . Bieg Wulkanów - Katorżnik w wersji wulkanicznej.

Zapraszamy do udziału w I Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów. W tej edycji zdobywamy Wulkan Wilcza Góra, a w kolejnych latach rozegrany zostanie np. Pod Ostrzycą, Zamkiem Grodziec i innych Wygasłych Wulkanach. Każdy z uczestników otrzyma medal z symbolem Wilczej Góry, który zostanie zawieszony na stalowym łańcuchu.


Czytaj więcej [...]