Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2010 miesiąc wrzesień

16/09/2010 - Kopalnia Złota "Aurelia" na Forum Podziemnych Tras Turystycznych w Dąbrowie Góniczej

Kopalnia Z?ota "Aurelia" na Forum Podziemnych Tras Turystycznych w D?browie GóniczejPolska jest krajem o niezwykłej różnorodności i bogactwie atrakcji turystycznych, zachęcającym do uprawiania zarówno turystyki wypoczynkowej i krajoznawczej jak i aktywnej oraz kwalifikowanej. Coraz częściej jednak turyści wybierają wypoczynek czynny. Decydując się na zwiedzanie obiektów nietypowych, ciekawych i oryginalnych. Do miejsc tych przyciąga zwiedzających chęć poznawcza, ale i chęć przeżycia przygody, często pod osłoną mroku i tajemnicy. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się Podziemne Trasy Turystyczne.
Czytaj więcej [...]

15/09/2010 - Zapraszamy na Koncert Operetkowy "Oczy Czarne"

Zapraszamy na Koncert "Oczy Czarne"Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza na koncert "Oczy Czarne". Rosyjskie hity wszechczasów: Oczy czarne, Kalinka, Bubliczki, Serce, Podmoskiewskie wieczory, Trojki dwie. Niezapomniane wrażenia zapewni polsko-rosyjski "Ensemble Kalinka".
Czytaj więcej [...]

15/09/2010 - Święto Pieczonego Ziemniaka Złotoryja

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza uczniów i opiekunów kl. O, I-III Szkół Podstawowych na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 24 września 2010 (piątek) o godz. 11.00 nad Zalewem Złotoryjskim
Czytaj więcej [...]

13/09/2010 - SPRZĄTANIE ŚWIATA POLSKA 2010 - Konkurs!

SPRZ?TANIE ?WIATA POLSKA 2010 - Konkurs!Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Złotoryi ogłaszają konkurs plastyczny na plakat pn. "Chrońmy bioróżnorodność - sergegujmy odpady".
Czytaj więcej [...]

13/09/2010 - Kwiaty dla seniora

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – Klub Seniora organizatorzy uroczystego spotkania z okazji Dnia Seniora serdecznie zapraszają 1 października 2010r o godzinie 15.00 do sali widowiskowej ZOKiR
Czytaj więcej [...]