Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2010 miesiąc październik

31/10/2010 - Nagranie z castingu do kampanii Zostań Gwiwazdą Barbie

"Zostań Gwiazdą Barbie" to ogólnopolska kampania, której celem jest znalezienie trzech najlepiej śpiewających dziewczynek w wieku 3-10 lat. Kampania ma promować talenty muzyczne dzieci i wspierać ich marzenia. Publikujemy nagranie z castingu.
Czytaj więcej [...]

31/10/2010 - Centrum Informacji Turystycznej w Złotoryi w gronie najlepszych punków IT na Dolnym Śląsku

Centrum Informacji Turystycznej w Z?otoryi w gronie najlepszych punków IT na Dolnym ?l?skuInformacja turystyczna w Złotoryi znalazła się w czołówce podobnych instytucji w Polsce. Otrzymała od Polskiej Organizacji Turystycznej cztery gwiazdki, – czyli najwyższą kategorię. Uroczystego wręczenia certyfikatu dokonano w dniu 15 października 2010 r. w Empiku DH Renoma we Wrocławiu.
Czytaj więcej [...]

27/10/2010 - XVII Festiwal Piosenki Dziecięcej

23 października w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbył się już po raz 17. Festiwal Piosenki Dziecięcej. W bieżącym roku festiwal został rozpowszechniony także wśród szkół powiatowych i dzięki dofinansowaniu Starostwa Powiatowego w Złotoryi zakupiono nagrody dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych, na scenie ZOKiR zaprezentowało się aż 49 wykonawców z wcześniej zgłoszonych 54 osób.
Czytaj więcej [...]

19/10/2010 - Koncert Operetkowy "Oczy czarne"

Koncert Operetkowy "Oczy czarne"15 października w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbył się koncert operetkowy "Oczy Czarne", podczas którego na scenie zabrzmiały największe rosyjskie hity wszechczasów takie jak tytułowe Oczy Czarne, Kalinka, Bubliczki, Serce i wiele innych.
Czytaj więcej [...]

15/10/2010 - Inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku - rok 2010/2011

Inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku - rok 2010/201114 października 2011 w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbyła się inauguracja kolejnego (drugiego) roku Złotoryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (ZUTW), w którym jest już ponad 100 słuchaczy.
Czytaj więcej [...]