Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2011 miesiąc marzec

09/03/2011 - Dzień Kobiet

Dzie? Kobiet8 marca 2011r. w sali widowiskowej ZOKiR odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet na scenie pojawił się dyrektor, który złożył serdeczne życzenia wszystkim paniom z okazji ich święta a następnie przedstawił program popołudniowego wieczoru dla pań i towarzyszących im mężczyzn.
Czytaj więcej [...]

06/03/2011 - X Jubileuszowym Złotoryjskim Rajdzie Turystycznym na Powitanie Wiosny "Marzanna"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły do udziału w X Jubileuszowym Złotoryjskim Rajdzie Turystycznym na Powitanie Wiosny "Marzanna", który odbędzie się w dniu 21.03.2011 r. Trasa Złotoryja – Rokitnica – Złotoryja, 12 km. Przejście trasy odbędzie się pod opieką przewodnika terenowego, na trasie zwiedzanie atrakcji turystycznych m.in. zamek w Rokitnicy, w którym zostały nadane Złotoryi prawa miejskie w roku 1211. Podsumowanie rajdu w Rokitnicy przy szkole podstawowej wraz z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek. Na podsumowaniu konkursy przyrodnicze, historyczne, ekologiczne, sportowo-rekreacyjne oraz konkurs na najładniejszą Marzannę – preferowane Marzanny ekologiczne.

REGULAMIN


Czytaj więcej [...]

02/03/2011 - Kino Aurum na marzec

Kino Aurum na marzecZapraszamy na projekcje Kina Aurum. W propozycjach na marzec filmy Jak pozbyć się celulitu, Joanna, Ludzie Boga, Turysta, Opowieści z Narnii: Podróż wędrowca do Świtu, Weekend, Och Karol 2.