Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2011 miesiąc kwiecień

26/04/2011 - Majówka 2011

Majówka 2011Zapraszamy na Złotoryjską Majówkę 2011, która odbędzie się w dniach 1 - 3 maja. W programie koncerty, zabawy, konkursy. Szczegółowy program Majówki znajdziecie Państwo tutaj.

15/04/2011 - Konkurs ph. "PALMA WIELKANOCNA" rozstrzygnięty!

Konkurs ph. "PALMA WIELKANOCNA" rozstrzygni?ty!Czy jest coś ważniejszego, co możemy przekazać przyszłym pokoleniom niż nasza rodzima tradycja? Kultywowanie pięknych ludowych zwyczajów to nasz obowiązek zwłaszcza dzisiaj, gdy większość z nas biegnie szybko do nowoczesności.

11 kwietnia 2011 r. w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego ph. "Palma Wielkanocna". Był on adresowany do dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wpłynęło 27 pięknych palm. Przygotowane prace były piękne, oryginalne. Jury miało trudne zadanie w przyznaniu nagród, gdyż każda z nich była wyjątkowa, niepowtarzalna, wykonana z wielką dbałością o szczegóły. Spośród wszystkich uczestników nagrodzono 3 osób, w tym 5 wyróżniono.
Czytaj więcej [...]

08/04/2011 - Dziś zapraszamy na wernisaż "W hołdzie polskiemu Papieżowi"

Dzi? zapraszamy na wernisa? "W ho?dzie polskiemu Papierzowi"Aldona Kamińska Achkar zaprasza 8 kwietnia o g. 17.00 na wernisaż W HOŁDZIE POLSKIEMU PAPIEŻOWI do Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji.
Czytaj więcej [...]

07/04/2011 - Konkurs plastyczny "Palma Wielkanocna"

Konkurs plastyczny "Palma Wielkanocna"Palma wielkanocna lub zastępująca ją gałązka wierzbowa jest tradycyjnym symbolem Niedzieli Palmowej.Tradycyjne palmy wielkanocne przygotowuje się z gałązek wierzby, która w symbolice kościoła jest znakiem zmartwychwstania i nieśmiertelności duszy.
Czytaj więcej [...]