Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2011 miesiąc grudzień

18/12/2011 - Złotoryjskie drzewko świąteczne już ubrane

16 grudnia w holu Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbyło się wspólne dekorowanie złotoryjskiego drzewka świątecznego oraz spotkanie laureatów konkursu plastycznego ph "100 ZABAWEK NA CHONKĘ". Na spotkaniu pojawił się gość z Laponii, Mikołaj, który na początek wręczył upominki nagrodzonym w konkursie, a następnie dzieci wieszały na choince zrobione przez siebie ozdoby.
Czytaj więcej [...]

06/12/2011 - Świąteczny koncert ph. "Dla Ciebie Mikołaju"

Dzyń, dzyń, dzyń Mikołaju Święty, Przynieś nam prezenty! Mikołaju, Mikołaju wszyscy Cię wołamy, zostań razem z nami! – radośnie wołały przedszkolaki, zapraszając wyjątkowego gościa.
Święty Mikołaj na spotkanie z maluchami przybył 3 grudnia na scenę Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji. Dzieci chętnie śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze, które ogromnie przypadły do gustu Mikołajowi.
Czytaj więcej [...]

01/12/2011 - Klub Filmowy Kina Aurum w grudniu

3 grudnia br. o godzinie 18:30 zapraszamy do Klubu Filmowego Kina Aurum.W programie filmy Wyjazd integracyjny oraz Dług. Wstęp 18 zł. Zapraszamy

01/12/2011 - Promocja w Kinie Aurum

Mikołajkowa promocja w Kinie Aurum. Bilety na wszystkie seanse w grudniu w cenie 11 zł. Serdecznie zapraszamy na seanse.