Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2012 miesiąc styczeń

29/01/2012 - Ferie 2012: Spektakl dla dzieci "Piękna i Bestia" Teatru Lalek we Wrocławiu

Ferie 2012: Spektakl dla dzieci "Pi?kna i Bestia" Teatru Lalek we Wroc?awiuW czwartkowe przedpołudnie, dnia 26 stycznia, po długim oczekiwaniu dzieci miały przyjemność obejrzeć baśń pt. "Piękna i Bestia" Była to adaptacja dla Wrocławskiego Teatru Lalek. Jest to jedna z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych baśni w przepięknej oprawie scenicznej.
Czytaj więcej [...]

29/01/2012 - "Niech żyje bal" – Dzień Babci i Dziadka

"Niech ?yje bal" – Dzie? Babci i DziadkaJak co roku w styczniu obchodzimy piękne święto. Szczególnie uroczyście świętują dzieci, recytując wiersze, śpiewając piosenki, częstując ciasteczkami. A kogo? Oczywiście ukochanych dziadków. Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji, Klub Seniora, Stowarzyszenie „Dzieci Wojny” oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów także uczestniczył w tym ważnym dniu. Propozycja balu dla babci i dziadka zachęciła każdego do przybycia. Frekwencja była wspaniała, ale któż odmówi wnukom wspólnej zabawy?
Czytaj więcej [...]

29/01/2012 - Ferie 2012: Zimowy Turniej Przedszkolaka

Zimowy Turniej Przedszkolaka27 stycznia, zgodnie z zapowiedziami, Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprosił najmłodszych mieszkańców Złotoryi do wzięcia udziału w "Zimowym Turnieju Przedszkolaka". W sportowych potyczkach uczestniczyli: Żłobek Miejski z Grupami Przedszkolnymi, Przedszkole Miejskie Nr 1 i 2 oraz Niepubliczne Przedszkole Językowe Michałek.
Czytaj więcej [...]

29/01/2012 - Ferie 2012: Jak ryba w wodzie - park wodny "Orka"

Ferie 2012: Jak ryba w wodzie - park wodny "Orka"Dnia 24 stycznia Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zorganizował w ramach ferii zimowych wyjazd do Parku Wodnego "Orka". Dzieci już od samego rana oglądały spakowane plecaki, stroje kąpielowe i koła do pływania.
Czytaj więcej [...]

29/01/2012 - Ferie 2012: Wizyta w Bolesławieckim Ośrodku Kultury

Wizyta w Boles?awieckim O?rodku KulturyPodczas ferii zimowych 20 stycznia uczestnicy koła plastycznego przy Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji i Złotoryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odwiedzili Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki.
Czytaj więcej [...]