Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2012 miesiąc styczeń

27/01/2012 - Cykl zajęć plastycznych - maski karnawałowe

Cykl zaj?? plastycznych - maski karnawa?oweW środę 25 stycznia odbyło się drugie spotkanie z dziećmi z cyklu zajęć plastycznych – maski karnawałowe. Młodzi artyści z całą dziecięcą fantazją dokończyły swoje maski. Efekt – barwny, inspirujący i zachwycający! Powstawały kotki, tygrysy, misie, smoki… Każdy pracował w ciszy i skupieniu. Dzieci chętnie pozowały do zdjęć w maskach karnawałowych – zamieniając się w stworzone przez siebie zwierzęta.
Czytaj więcej [...]

25/01/2012 - Turniej Rekreacyjno-Zabawowy przesunięty

Ze względu na trudne warunki pogodowe planowany Turniej Rekreacyjno - Zabawowy dla grup zajęciowych Złotoryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku nie dojdzie do skutku w sobotę 28 stycznia 2012r. Turniej rozegrany zostanie w innym terminie o czym powiedomimy wszystkich chętnych. Termin rozegrania turnieju ustalony zostanie na najbliższym spotkaniu grupowych.

23/01/2012 - Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza na koncert "Przeboje muzyki hiszpańskiej"

Z?otoryjski O?rodek Kultury i Rekreacji zaprasza na koncert "Przeboje muzyki hiszpa?skiej"Zapraszamy na wyjazd do Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Termin: 17 luty 2012r. (piątek). Wyjazd sprzed budynku ZOKiR. Zapisy w sekretariacie tylko do 30 stycznia 2012r. Koszt wyjazdu: 45zł od osoby wraz z przejazdem.

23/01/2012 - Kijkowa sobota

Kijkowa sobotaPrzy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking złotoryjscy słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli okazję w sobotę 21 stycznia zrelaksować się na jednej z tras maszerując z kijkami. Coraz bardziej popularny ‘nordic’ to idealna forma i sposób na utrzymanie formy i zdrowia na wysokim poziomie.
Czytaj więcej [...]

23/01/2012 - TAK lub KAT

TAK lub KATTurystyczny Autobus Kulturalny lub też Kulturalny Autobus Turystyczny to nowa propozycja spędzania czasu wolnego Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji. W piątek 20 stycznia spod "ZOKu" wyruszył wraz z 46 osobami autobus do teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze na spektakl „Kolacja dla głupca”.
Czytaj więcej [...]