Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2012 miesiąc lipiec

19/07/2012 - Zapraszamy na wycieczkę do Cyrklandu

Zapraszamy na wycieczk? do CyrklanduZOKiR zaprasza 26 lipca (czwartek) na wycieczkę do bajkowego CYRKLANDU w Miłkowicach k/Karpacza. Wśród atrakcji: program artystyczny dla dzieci, warsztaty cyrkowe dla dzieci (nauka żonglerki, skoki na batucie, chodzenie po linie poziomej, animacje, bańki mydlane). Dodatkowo: zwiedzanie ZOO, poczęstunek. Na mijescu ok. 4 godzin zabawy. Zapisy w sekretariacie ZOKiR. Koszt łącznie z dojazdem to 50 zł.

09/07/2012 - X Mistrzostwa Złotoryi w Siatkówce Plażowej

X Mistrzostwa Z?otoryi  w Siatkówce Pla?owejW sobotę 21 lipca o godzinie 10:00 zapraszamy drużyny 2 osobowe do wzięcia udziału w Mistrzostwach Złotoryi w Siatkówce Plażowej. Wpisowe 20 zł od drużyny. Przewidywane nagrody i niespodzianki nie tylko dla zwycięzców! Zapisy od godz. 9.00 nad zalewem w dniu zawodów

07/07/2012 - Lato w mieście

Lato w mie?cieZłotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych do uczestnictwa w zajęciach wakacyjnych od 17 lipca: wtorki, środy i czwartki w godz. 10.00 – 14.00 zajęcia w świetlicy terapeutycznej ZOKiR.

W programie: wycieczki, zajęcia plastyczne, zabawy sportowe, nauka wakacyjnej piosenki, rebusy – quizy, spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu – wyjścia nad zalew, place zabaw.