Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2012 miesiąc grudzień

27/12/2012 - Świąteczne cudeńka

Bożonarodzeniowe ozdoby, które wieszamy na choinkę, to nie tylko piękne dekoracje, ale niekiedy małe „dzieła sztuki”. Nie dziwi więc fakt, że oprócz doskonałej zabawy przy ich wykonywaniu, bardzo chętnie chcemy je prezentować innym, tym bardziej jeżeli zostają nagrodzone w konkursie plastycznym „100 zabawek na choinkę”.
Czytaj więcej [...]

22/12/2012 - Wigilia w Rynku 2012

Wigilia w Rynku

15/12/2012 - Kabaret pod Wyrwigroszem

W sobotę 8 grudnia salwy śmiechu w Sali widowiskowej ZOKiR wybuchały bez przerwy przez ponad półtorej godziny. Na scenie gościł krakowski Kabaret pod Wydrwigroszem. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki już na 2 tygodnie przed terminem występu. Chętnych było tak wielu, że konieczne okazało się dostawienie dodatkowych krzeseł.

12/12/2012 - Dekoracja Złotoryjskiego Drzewka Świątecznego

"Niech blask i ciepło świątecznej choinki rozgrzewa serca i ogniska domowe ludzi dobrej woli."

Święta Bożego Narodzenia w kulturze wielu narodowości to okres radości, refleksji, pojednania oraz integracji rodziny, różnych środowisk i społeczności. Jako złotoryjskie środowisko społeczno – kulturowe chcemy ponownie zaakcentować swoją tożsamość i jedność. Zamierzamy kontynuować pomysł wspólnego dekorowania Złotoryjskiego Drzewka Świątecznego

Dekorowanie złotoryjskiej choinki w holu Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji zaplanowaliśmy na 21 grudnia (piątek) o godz. 12.00.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO ph."100 ZABAWEK NA CHOINKĘ"


Czytaj więcej [...]

12/12/2012 - X Mikołajkowy Turniej Szachowy

X Miko?ajkowy Turniej SzachowyPrawie pół setki zawodników wzięło udział w zorganizowanym przez Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji jubileuszowym 10 mikołajkowym turnieju szachowym.
Mistrzostwa odbyły się pod patronatem europosła Piotra Borysa, który ufundował statuetki dla zwycięzców oraz nagrody dla zdobywców dwóch pierwszych miejsc w każdej z kategorii.