Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2013 miesiąc styczeń

30/01/2013 - CALU Riddim Band koncert

CALU Riddim Band koncert14 lutego w sali widowiskowej ZOKiR odbędzie się koncert reggae'owego projektu Calu & Riddim Band.
Będzie to pierwszy koncert Calu ze swoim nowym projektem w jego rodzinnym mieście! Będzie to wyjątkowy koncert z premierowymi piosenkami! Bilety do nabycia w sekretariacie ZOKiRu lub przed koncertem w cenie 15 zł. START - 20:00
Czytaj więcej [...]

27/01/2013 - Dla Ciebie babciu, dla Ciebie dziadku

Dla Ciebie babciu, dla Ciebie dziadkuChociaż za oknami prawdziwa biała zima, to miejsce na widowni Sali widowiskowej ZOKiR-u 21 stycznia zapełniło się babciami i dziadkami. Wszyscy przybyli, aby wspólnie spędzić tan czas – nie tylko z wnukami, a których wielu występuje na scenie, ale i razem ze sobą. Najpierw swoje taneczne popisy prezentowały maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 2, a także uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3.
Czytaj więcej [...]

22/01/2013 - Program ferii zimowych 2013

Program ferii zimowych 2013W dziale ZOKiR publikujemy plan tegorocznych ferii zimowych w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji. W planie m.in. zajęcia stałe, imprezy sportowe, rozrywkowe, projekcje Kina Aurum. Ferie Złotoryja

15/01/2013 - Zapraszamy na spektakl "Brzydkie Kaczątko".

Zapraszamy na spektakl „Brzydkie Kacz?tko”.Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do Zdrojowego Teatru Animacji w Jelenie Górze na spektakl „Brzydkie Kaczątko”.
Czytaj więcej [...]

15/01/2013 - Wycieczka do Parku Wodnego "Orka"

Wycieczka do Parku Wodnego "Orka"Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na wycieczkę do Bolesławieckiego Parku Wodnego „Orka” (2 godziny zabawy w parku wodnym). Wyjazd 6 lutego (środa) o godz. 9:00. Zbiórka przed ZOKiR.Zapisy w sekretariacie ZOKiR. Opłata 30 zł. Ilość miejsc ograniczona.