Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2013 miesiąc luty

26/02/2013 - Złotoryjskie Rytmy Młodych

Złotoryjskie Rytmy Młodych to konkurs dla młodych, amatorskich zespołów z terenu powiatu złotoryjskiego. Festiwal odbędzie się 2 maja 2013 roku. (czwartek) - scena nad Zalewem Złotoryjskim. Organizatorem konkursu jest Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji. Ideą festiwalu jest promowanie umiejętności muzycznych młodych ludzi bez względu na rodzaj wykonywanej muzyki (maksymalny wiek uczestników do 30 lat), integracja środowiska muzycznego oraz wymiana doświadczeń. Publikujemy dokumenty wymagane do wzięcia udziału w imprezie: karta zgłoszniowa, regulamin.

26/02/2013 - Konkurs "Piękno drzemiące w wulkanach" Edycja II

Konkurs "Pi?kno drzemi?ce w wulkanach" Edycja IIKonkurs "Piękno drzemiące w wulkanach" Edycja II, jest konkursem plastycznym organizowanym przez Muzeum Złota w Złotoryi, skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.
Czytaj więcej [...]

26/02/2013 - Spotkanie integracyjne seniorów pod hasłem "Śpiewajmy o miłości"

Spotkanie integracyjne seniorów pod has?em "?piewajmy o mi?o?ci"21 lutego w Sali klubowej ZOKiR odbyło się spotkanie integracyjne seniorów pod hasłem "Śpiewajmy o miłości", zorganizowane przez ZOKiR i MOPS – Klub Seniora w Złotoryi.
Czytaj więcej [...]

26/02/2013 - Warsztaty "Zabawa igłą, nitką i sznurkiem"

Warsztaty "Zabawa ig??, nitk? i sznurkiem"Warsztaty "Zabawa igłą, nitką i sznurkiem", będą organizowane w Muzeum Złota w Złotoryi. Przewidujemy 5 Cykli Warsztatów skierowanych do zainteresowanych w wieku 11-19 lat, którzy zechcą nauczyć się różnych rodzajów haftu i wykonać biżuterię Shamballa i Sutasz.
Czytaj więcej [...]

25/02/2013 - Szanujmy to, co w środku

Szanujmy to, co w ?rodkuGdyby każdy człowiek miał chociażby cząstkę jego energii oraz odrobinę jego życzliwości i radości do życia, to świat stałby się rajem na ziemi. Złotoryjanin Mariusz Cal, występujący na co dzień pod pseudonimem „Calu”, po raz kolejny zaprezentował się rodzimej publiczności, jednak po raz pierwszy z nową formacją Riddim Band.
Większość członków zespołu – oprócz dwóch złotoryjan: Cala i Dominika Hamary – pochodzi z Wrocławia i okolic. Połączyła ich wspólna muzyka i chęć robienia czegoś dobrego. Ekipa przed czwartkowym koncertem wybrała się na spacer po Złotoryi. Muzycy byli pod wrażeniem naszego miasta.
Czytaj więcej [...]