Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2013 miesiąc wrzesień

20/09/2013 - Projekt "Nie boję się muzyki"

Nie boj? si? muzykiZłotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Fundacja "FABRYKA SZTUKI" uczestniczą od 19 września 2013r. w ogólnopolskim projekcie pod nazwą: "Nie boję się muzyki".
Czytaj więcej [...]

17/09/2013 - Wernisaż malarstwa Anny Janic

Wernisa? malarstwa Anny Janic12 września w holu Złotoryjskiego Ośrodku Kultury i Rekreacji miał miejsce wernisaż malarstwa Anny Janic. Debiutująca artystka studiuje malarstwo na akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – gdzie ukończyła pierwszy rok nauki na uczelni. Pani Anna swoją przyszłość wiąże z działalnością artystyczną – zwłaszcza z malarstwem. Pasjonuje się naturą, zwierzętami, psychologią, indywidualnym rozwojem człowieka i wszelkimi niewyjaśnionymi tajemnicami życia.
Czytaj więcej [...]

17/09/2013 - Sprzątanie Świata Polska 2013

Sprzątanie Świata

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Złotoryi ogłaszają konkurs plastyczny na plakat pn. "Odkrywamy czystą Polskę".

Plakat należy wykonać w dowolnie wybranej przez siebie technice oraz formacie.
Plakat należy wykonać indywidualnie (prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę.


Czytaj więcej [...]

12/09/2013 - Inauguracja V roku Złotoryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Inauguracja V roku Złotoryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbędzie się 26 września 2013r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali kinowej ośrodka kultury. Inauguracja
Czytaj więcej [...]

12/09/2013 - Ogłoszenie o zapisach na kurs zdrowego odżywiania i skutecznego odchudzania

Centrum Zdrowego Odżywiania wraz z ZOKiR zapraszają do zapisania się na 10 tygodniowy kurs. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą się dowiedzieć, jak jeść zdrowiej, aby poczuć lepiej i utrzymać odpowiednią wagę ciała w miłej atmosferze. Zarówno badania, jak i doświadczenia wskazują, że wsparcie grupowe jest najbardziej skuteczną metodą na osiągnięcie utraty masy ciała i kontroli wagi.
Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych (16:30 i 18:00) i trwać około 60-80 min.
Czytaj więcej [...]