Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2013 miesiąc październik

22/10/2013 - X Jubileuszowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

X Jubileuszowy Festiwal Piosenki Dzieci?cej19 października 2013r. w sobotnie przedpołudnie sala widowiskowa w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji rozbrzmiewała dziecięcym śpiewem. W pięknej scenerii odbył się XX Jubileuszowy Festiwal Piosenki Dziecięcej.
Czytaj więcej [...]

22/10/2013 - "Klasyka Horrorów"

"Klasyka Horrorów"Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza do Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze na koncert p.t.: "KLASYKA HORRORÓW". Krzysztof Dobosiewicz – dyrygent. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej. Muzyka z filmów: Hannibal, Psychoza, Egzorcysta, Lśnienie, Miasteczko Twin Peaks, Co kryje prawda, Zawrót głowy, Halloween, Dracula, Wilkołak, Teksańska masakra piłą mechaniczną. Koncert odbędzie się 22 listopada 2013r. (piątek) – wyjazd spod ZOKiR. Wstęp i przejazd 45zł - /ilość miejsc ograniczona/. Zapisy i wpłaty w sekretariacie ZOK i R tylko do 15.XI.2013r.

08/10/2013 - Zapraszmy na Ogólnopolski, integracyjny turniej sportowego tańca towarzyskiego

Taniec

08/10/2013 - Zaproszenie na spotkanie dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii

Firma Lumen Technik serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Miłakowo na spotkanie dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii oraz możliwości ich wykorzystania w gospodarstwach domowych. Spotkanie odbędzie się w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji Plac Reymonta 5 25 października o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!
Czytaj więcej [...]

08/10/2013 - XX Festiwal Piosenki Dziecęcej

XX Festiwal Piosenki Dziec?cejPodczas festiwalu, który odbędzie się 19 października br. (godz. 10:00) na scenie zaprezentują swoje umiejętności wokalne uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu złotoryjskiego. Prezentacje konkursowe oceniać będzie jury w trzech kategoriach: klasy I – III szkoły podstawowe, klasy IV – VI szkoły podstawowe, klasy gimnazjalne. Regulamin do pobrania tutaj