Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2014 miesiąc styczeń

31/01/2014 - III Edycja Konkursu plastycznego "Piękno Drzemiące w Wulkanach"

III Edycja Konkursu plastycznego Piękno Drzemiące w Wulkanach
Czytaj więcej [...]

22/01/2014 - Seniority dla babć i dziadków

W styczniu obchodzimy Dzień Babci Dziadka. Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji postanowił uczcić ten szczególny czas, organizując w sobotnie popołudnie 18 stycznia, spotkanie z kabaretem Senioraty z Jeleniej Góry.
Czytaj więcej [...]

21/01/2014 - Wieczór Kolęd

Wieczór Kol?d19 stycznia w niedzielę odbył się Koncert Kolęd Polskich w wykonaniu zespołu "The Wellness Sound".
Święta Bożego Narodzenia są czymś, na co się czeka z utęsknieniem cały rok, to czas radosny przesiąknięty zadumą i refleksją. Poprzez muzykę zespół stworzył magiczny nastrój, który niesie nam nadzieję na zmianę, jakiej wszyscy chcemy i na jaką podświadomie czekamy. Aby oddać ten niepowtarzalny klimat, w Kolędach zastosowano charakterystyczne polskie style muzyczne, dzięki czemu program pomimo swojej innowacyjności jest ciepły w klimacie, przyjazny i miły w odbiorze.

Czytaj więcej [...]

20/01/2014 - II Ekspozycja Twórców Rękodzieła

17/01/2014 - XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

XXII Fina? Wielkiej Orkiestry ?wi?tecznej PomocyW niedzielę 12 stycznie odbyła się jedna z najsłynniejszych zbiórek w naszym kraju, czyli 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem grała na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Złotoryja, jak za każdym razem, aktywnie włączyła się w całą akcję.
Czytaj więcej [...]