Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2014 miesiąc marzec

27/03/2014 - Koncert O.S.T.R.

O.S.T.R

27/03/2014 - XIII Złotoryjski Rajd Turystyczny na Powitanie Wiosny "Marzanna"

XIII Z?otoryjski Rajd Turystyczny  na Powitanie Wiosny "Marzanna"W piątek 21.03.2014 r. Centrum Informacji Turystycznej w Złotoryi zorganizowało rajd na powitanie wiosny.
Celem rajdu było propagowanie turystyki pieszej wśród młodzieży szkolnej, zachęcanie do aktywnego wypoczynku w czasie wolnym od nauki oraz nawiązanie do tradycji witania wiosny i związanych z nią obrzędów.
Czytaj więcej [...]

27/03/2014 - I Złotoryjskie Targi "Zdrowie i Uroda"

I Złotoryjskie Targi Zdrowie i Uroda

27/03/2014 - Święto Wiosny

20 marca o godz. 12.00 na placu przed Złotoryjskim Ośrodkiem Kultury i Rekreacji spotkały się złotoryjskie przedszkolaki i klasy zero by wspólnie pożegnać zimę i przywitać wiosnę. Dzieci przyniosły ze sobą kwiaty z bibuły i papieru, marzanny, zrobiło się pięknie i kolorowo, pogoda była wspaniała, świeciło słońce i wszystko to sprawiło że plac przed ZOKiR ożył, zrobiło się jasno, kolorowo i wesoło. Dzieci były uśmiechnięte i śpiewały wiosenne piosenki i recytowały wiersze na powitanie wiosny, tak więc wiosna przyszła do nas i po takim powitaniu na pewno pojawi się w całej swojej okazałości.
Czytaj więcej [...]

27/03/2014 - 59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

59.  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski19 marca w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji odbyły się powiatowe eliminacje 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W Konkursie wzięło udział 12 osób, byli to uczniowie złotoryjskich szkół średnich oraz dorośli, którzy zostali wytypowani w swoich placówkach oświatowych. Uczestnicy prezentowali się w trzech turniejach: recytatorskim, wywiedzione ze słowa, poezji śpiewanej.
Czytaj więcej [...]