Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2015 miesiąc marzec

30/03/2015 - Złotoryja Dance Arts Festival

Złotoryja Dance Arts Festival

30/03/2015 - Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzie? wiosny28 marca 2015r. dzieci ze złotoryjskich przedszkoli zebrały się, aby wspólnie powitać tak długo wyczekiwaną wiosnę. Niestety pogoda pokrzyżowała nam plany. W piątkowe popołudnie spotkaliśmy się na sali widowiskowej ośrodka kultury a nie jak wcześniej planowaliśmy na świeżym powietrzu.
Czytaj więcej [...]

30/03/2015 - 60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski26 marca w Sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbyły się eliminacje powiatowe 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Młodzi artyści prezentowali się w czterech turniejach: Teatrów jednego aktora, recytatorskim, wywiedzione ze słowa oraz poezji śpiewanej.
Czytaj więcej [...]

24/03/2015 - XIV Złotoryjski Rajd Turystyczny na Powitanie Wiosny "Marzanna"

XIV Z?otoryjski Rajd Turystyczny na Powitanie Wiosny "Marzanna"W dniu 20.03.2015 r. odbył się XIV Złotoryjski Rajd na Powitanie Wiosny „Marzanna”. Udział w rajdzie wzięli uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pod opieką nauczycieli: Marii Gody, Lucyny Kortus, Aldony Sąsiadek, Marzenny Smolarczyk. Uczestnicy rajdu pokonali trasę o długości ok. 10 km.
Czytaj więcej [...]

16/03/2015 - O polityce i nie tylko

Skecze, piosenki, zabawne teksty... Mówiąc krótko – śmiech na sali. Tego doświadczyli złotoryjanie, którzy w niedzielę postanowili uczcić Dzień Kobiet na wesoło i wybrali się do Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji na niemal 2-godzinny program Kabaretu Pod Wyrwigroszem.
Czytaj więcej [...]