Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2015 miesiąc maj

20/05/2015 - XVII Międzynarodowe Targi Turystyczne TOURTEC 2015 Jelenia Góra

Udział w targach w dniach 8-9 maja br. wzięli przedstawiciele miasta Złotoryja: Centrum Informacji Turystycznej i Urząd Miejski. Na stoisku można było zapoznać się z walorami miasta, atrakcjami turystycznymi, bazą noclegową i gastronomiczną, szlakami turystycznymi. Promowane była najbliższa impreza Dni Złotoryi. Pierwszego dnia na scenie stoisko Złotoryjskie ogłosiło konkurs wiedzy o Złotoryi z nagrodami. Drugiego dnia wspólnie ze Strażą Miejską z Jeleniej Góry zorganizowany został konkurs plastyczny dot. atrakcji Złotoryi.
Czytaj więcej [...]

18/05/2015 - Ogłoszenie przetargowe na dostawę i montaż kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI oraz zestawu do projekcji trójwymiarowej 3D

Publikujemy ogłoszenie przetargowe na dostawę i montaż kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI oraz zestawu do projekcji trójwymiarowej (3D) wraz ze szkoleniem kinooperatorów w ramach zadania współfinansowanego z programów operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej - Rozwój kin, priorytet: Cyfryzacja pn. Cyfryzacja Kina „Aurum” w Złotoryi oraz: wykonanie i montaż okienka projekcyjnego wraz z montażem ekranu kinowego z maskowaniem. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia publicznego SIWZ do pobrania tutaj oraz ogłoszenie tutaj.

18/05/2015 - Koncert "Dla Ciebie Mamo"

Dla Ciebie Mamo

13/05/2015 - IV Noc Muzeów w Muzeum Złota

IV Noc Muzeów

12/05/2015 - Wystawa prac Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bitwa o Złotoryję z 1813r."

Bitwa o Złotoryję