Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności - rok 2015 miesiąc sierpień

28/08/2015 - Pokaz fragmentów filmu "Solidarność, Solidarność" połączony z prelekcją Romana Gorzkowskiego z okazji 35. rocznicy Porozumień Sierpniowych

Burmistrz Miasta Złotoryja, Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Kino Aurum w Złotoryi zapraszają na uroczysty pokaz fragmentów filmu "Solidarność, Solidarność" połączony z prelekcją Romana Gorzkowskiego z okazji 35. rocznicy Porozumień Sierpniowych.
Zapraszamy 31 sierpnia 2015r. o godz. 18.00 do sali widowiskowej ZOKiR.

Solidarność

28/08/2015 - Kino Aurum zaprasza na seanse Kina Wakacyjnego

28/08/2015 - Zespół Tańca Dawnego zaprasza na zajęcia

Zespó? Ta?ca Dawnego zaprasza na zaj?ciaZespół Tańca Dawnego zaprasza na zajęcia, które odbywają się w poniedziałki i piątki w sali baletowej ZOKiR.
Czytaj więcej [...]

14/08/2015 - Cyfrowe kino w Złotoryi

Cyfrowe kino w Z?otoryiCzwartkowe popołudnie, 13 sierpnia 2015 r., zapisze się w pamięci złotoryjan.
Z przyjemnością informujemy, że po wielu latach oczekiwania, debiut kina cyfrowego jest już z nami! Jesteśmy świadkami wielkiej rewolucji technicznej. Kino cyfrowe jest odważnym i właściwym krokiem. Nowa jakość wyświetlania filmów nie będzie się różnić od tej proponowanej przez kina w dużych miastach. Nie zamierzamy jednak konkurować z multipleksami. Misja instytucji kultury jest nieco inna niż komercyjnego kina. O wyborze repertuaru decydować będą preferencje kulturalne widzów. Dla wielu osób istotnym czynnikiem jest również cena biletu. W kinie „Aurum” promocyjna cena biletu na seanse filmowe wynosi 12 zł., a na seanse 3D - plus 4 zł okulary projekcyjne, które zabiera się za sobą. Brzmi zachęcająco... Szczegóły dotyczące repertuaru można znaleźć w „Gazecie Złotoryjskiej”, na stronie internetowej ośrodka kultury oraz na oficjalnym profilu facebookowym.
Czytaj więcej [...]

06/08/2015 - Wakacyjne kino cyfrowe


Od 13 do 19 sierpnia zapraszamy na Wakacyjne Kino Cyfrowe. Bilety na wszystkie seanse 2D w cenie 12 zł. Seanse 3D 12 zł + 4 zł okulary bezzwrotne. Repertuar znajdą Państwo tutaj.
Czytaj więcej [...]