Złotoryja
Co warto zobaczyć w Złotoryi? Gdzie warto pojechać?

Centrum Informacji Turystycznej
w Złotoryi

Najbliższe projekcje Kina Aurum


Aktualności

11/01/2008 - XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zapraszamy do udziału w XVI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Czytaj więcej [...]

20/12/2007 - XII Wigilia w Rynku 2007

24 grudnia 2007 po raz kolejny zapraszamy na wigilijne kolędowanie mieszkańców Złotoryi oraz ich gości. Co roku staramy się urozmaicać to bożonarodzeniowe spotkanie. Tym razem wśród zacnych gości zobaczymy i usłyszymy Panie, które towarzyszyć będą zacnym mieszczanom również w historycznych strojach.
Czytaj więcej [...]

10/11/2007 - I Otwarte Mistrzostwa Złotoryi w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Pierwsza impreza w nowej szacie Sali widowiskowej ZOKiR po zakończonym remoncie, na który czekaliśmy od 30 lat. W siedmiu kategoriach wiekowych wystartowało 69 siłaczy. Wszystkie kategorie budziły duże emocje. Sala była pełna kibiców a zawodnicy walczyli ze sztangami prezentując swoje możliwości.
Czytaj więcej [...]

27/09/2007 - Dzień turysty

Tym razem ze względu na niesprzyjającą w tym dniu aurę impreza odbyła się w Sali klubowej ZOKiR, aczkolwiek przy ekologicznym "ognisku". Wcześniejsze plany obejmowały zalew złotoryjski. Zaczęło się oczywiście od koncertu wokalnego piosenki turystycznej. W imprezie udział wzięli uczniowie Ośrodka Szkolno Wychowawczego i trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1. uczestnikom zaprezentowano także 10 przykazań turysty. Wszyscy bawili się w dyskotekowych rytmach biorąc jednocześnie udział w zabawach i quizach o tematyce turystycznej.